Lazer Epilasyon Ankara'da Lazer Epilasyon Hk.

Slm simon ben yeni geldim elostan simdi. Yukseltmesini soyledim yapan kiza bisi olursa sen istedin karismam dedi. 4.ncu seansta yapacagim ayari simdi yapiyorum o zaman dedi tamam yap dedim. Lazer sonrasinda iyi dayandin dedi. 4.ncu seanstan sonra her seferinde yukselticem yavas yavas dedi. Sende en son giyinirken ekrana bi bak tamam mi lazer yapilirken ekranda bisi yoktu lazer bitince gordum ekrani aynen boyleydi sayilar
18 13
2.4 15

Himm suan 13 ya da 14te yapmisti bana
Baya yukseltmis
Benim ikinci seansta yukseltirmi bilmem hala bronzum ben
4te yukseltecekse yine iyi
Ben hep ayni ayarda yapar diye korkuyorum

Baya yukseltmis
Bendede bronzluktan korkmus. Bisi olursa ben mesul degilim ona gore dedi. 15 ile yapti sanirim. Bacaklarimda acidi bu kez

Baya yukseltmis
Ben hala o sayilari anlamis degilim dosyama bakinca anliyorum

Bendede bronzluktan korkmus. Bisi olursa ben mesul degilim ona gore dedi. 15 ile yapti sanirim. Bacaklarimda acidi bu kez

Benim bacaklarim pek acimamisti
Acimayan bisey ne kadar etkili olur bilmiyorum
Koltuk altim baya dokuldu sadece ama yukselterek gitmezse cok iyi sonuc alinamazki

Bu merkezlerdekiler yaniktan cok korkuyo hepsi ayni

Benim bacaklarim pek acimamisti
Acimayan bisey ne kadar etkili olur bilmiyorum
Koltuk altim baya dokuldu sadece ama yukselterek gitmezse cok iyi sonuc alinamazki

Bu merkezlerdekiler yaniktan cok korkuyo hepsi ayni
Leke zor geciyor bazilarinda kaliyormus ondan korkuyorlardir. Bu sefer ki icime sindi. Dokulmeler baslayinca anliycaz artik. Biraz arrtirmasini soyle israr et bakalim. En azindan 1 fazla arttirsin

Leke zor geciyor bazilarinda kaliyormus ondan korkuyorlardir. Bu sefer ki icime sindi. Dokulmeler baslayinca anliycaz artik. Biraz arrtirmasini soyle israr et bakalim. En azindan 1 fazla arttirsin

Bidakine sorucam
Yanik olsun da istemem gerci
Ama cok cok dusuk olmasini da istemem

Umarim iyi bi sonuc aliriz

Biyikta dokulme basladimi sizin
Buz lazer yaptiricam da benim tuyler sert degil dokulur mu acaba

Bidakine sorucam
Yanik olsun da istemem gerci
Ama cok cok dusuk olmasini da istemem

Umarim iyi bi sonuc aliriz

Biyikta dokulme basladimi sizin
Buz lazer yaptiricam da benim tuyler sert degil dokulur mu acaba
31 ocakta yaptirmistim su an tertemiz diyebilirim 3 4 kil disinda. Paket almadan bir dene bakalim. Ince tuylerdede etkili diyorlar ama bilmiyorum. Sen memnun kalirsan eger bende kesin sonuc verir o zaman diyorum benimkilerin cogu sert cunku. 2.nci seansima ay sonunda gidicem

31 ocakta yaptirmistim su an tertemiz diyebilirim 3 4 kil disinda. Paket almadan bir dene bakalim. Ince tuylerdede etkili diyorlar ama bilmiyorum. Sen memnun kalirsan eger bende kesin sonuc verir o zaman diyorum benimkilerin cogu sert cunku. 2.nci seansima ay sonunda gidicem

Ben iz filan kalir diye korkuyorum
Biraz uzatip gostermem lazim sanirim
Sert degil benimkiler ince hep

Kızılay Monalisa güzellik ve sağlık merkezinde yaşadığim sorunu dile getireyim ki siz gitmeyin!!!!!
Öncelikle güzellik uzamanligi hakkinda bilgisi dahi olmayan insanlarla calisiyorlar. 1 seansimda 3 tane yanık basima geldi. Diz kapagimda 2 tanede kalcamda.Başladim diye bırakmak istemedim keske orda biraksaydim. Tabi musteriyle nasil konusulacagini bilmeyen tuhaf bayanlar 1 defada seans erteledigim icin bana telefonda haddimi bildirdi. Şikayette bulundum dikkate alınıp dönüş yapılmadi. Simdi sonuc alamadigim verdigim paraya mi yanmaliyim. Oraya ayirdigim vaktime mi 11 seans gittim ben siz Gitmeyin arkadaşlar.
Ben bugün başladım oraya fakat içime pek sinmedi 11 seanstan sonra ne durumdasın peki şu an daha önce başka yerlerde yaptırdım çok canım acımıştı şimdi hiç acı olmadı şüphelendim açıkcası kandırılıyor muyum diye yardımcı olursan çok sevinirim

Ben bugün başladım oraya fakat içime pek sinmedi 11 seanstan sonra ne durumdasın peki şu an daha önce başka yerlerde yaptırdım çok canım acımıştı şimdi hiç acı olmadı şüphelendim açıkcası kandırılıyor muyum diye yardımcı olursan çok sevinirim
11 seans bu ne yahu ipl bu yoksa alex mi

Ben de 11 seans gittim Alex diye.En son gittiğimde de güzellik salonlarında ipl oluyormuş bu ipl mi alex lazer mi dedim.Yok ipl olan da var olmayan da bizim ki değil dedi.Cihazın üzerinde "Alex air system" yazıyodu.Nette yazdım direk o cihazın resmi çıktı ve Alex IPL SYSTEM yazıyodu.Güzellik salonundakinde ipl yazmıyordu ama resimdekiyle aynı cihaz.Kandırıyorlar resmen bırakıcağımı anladılar şimdi de çoktan bitmesi gerekirdi hormon testi yaptır dediler.Gerçekten parama,zamanıma yazık oldu.

Ben yine de test yaptırcam tedavi edilmesi gereken bir şey varsa diye.Ama orada devam etmeyeceğim.
Ankarada tavsiye edeceğiniz bir yer var mı güzellik salonu haricinde gerçekten lazer yapılan bir yer?

Ben de 11 seans gittim Alex diye.En son gittiğimde de güzellik salonlarında ipl oluyormuş bu ipl mi alex lazer mi dedim.Yok ipl olan da var olmayan da bizim ki değil dedi.Cihazın üzerinde "Alex air system" yazıyodu.Nette yazdım direk o cihazın resmi çıktı ve Alex IPL SYSTEM yazıyodu.Güzellik salonundakinde ipl yazmıyordu ama resimdekiyle aynı cihaz.Kandırıyorlar resmen bırakıcağımı anladılar şimdi de çoktan bitmesi gerekirdi hormon testi yaptır dediler.Gerçekten parama,zamanıma yazık oldu.

Ben yine de test yaptırcam tedavi edilmesi gereken bir şey varsa diye.Ama orada devam etmeyeceğim.
Ankarada tavsiye edeceğiniz bir yer var mı güzellik salonu haricinde gerçekten lazer yapılan bir yer?
Ben bu kandirmacalara sinir oluyorum. Bilincsizce gidenlere lazer yapiyoruz diyorlar. Durust olsalar ya. Para tuzagi olmus heryer Halbuki guzellik salonlarinin gercek lazerleri kullanmasi yasaktir. Doktor ruhsatli ve doktor bulundurmasi gerekiyor.

Ben bu kandirmacalara sinir oluyorum. Bilincsizce gidenlere lazer yapiyoruz diyorlar. Durust olsalar ya. Para tuzagi olmus heryer Halbuki guzellik salonlarinin gercek lazerleri kullanmasi yasaktir. Doktor ruhsatli ve doktor bulundurmasi gerekiyor.

Evet malesef keşke önce bu sitede konuları okusaydım.Başlarken o kadar güzel anlatıyorlar ki sonunda kıl tüy derdinden kurtulcam 5-6 seansta diyosun bir an önce başlıyosun ama kandırmaca hepsi.Bir de sizde niye bitene kadar kampanyası yok demiştim bi kere,ama bazıları uzun sürüyor o zaman ben zararlı çıkarım demişti.Bilerek uzatan kendileri,ben ne zaman isyan durumlarında olsam o zaman derecesini yükseltiyorlardı.Biz malesef parayı onlar kadar kolay kazanmıyoruz bu aldıkları hakları nasıl ödeyecekler acaba?

Evet malesef keşke önce bu sitede konuları okusaydım.Başlarken o kadar güzel anlatıyorlar ki sonunda kıl tüy derdinden kurtulcam 5-6 seansta diyosun bir an önce başlıyosun ama kandırmaca hepsi.Bir de sizde niye bitene kadar kampanyası yok demiştim bi kere,ama bazıları uzun sürüyor o zaman ben zararlı çıkarım demişti.Bilerek uzatan kendileri,ben ne zaman isyan durumlarında olsam o zaman derecesini yükseltiyorlardı.Biz malesef parayı onlar kadar kolay kazanmıyoruz bu aldıkları hakları nasıl ödeyecekler acaba?
Bitene kadar diyen yerden kork bikere. Gercek lazerler cok pahali makinalat. Bakimlari var dolumlari var. Fiyatlara kiziyoruz ama normal. Ipl de oyle sey yok o yuzden bitene kadar diyorlar. Birde gercek lazerlerin ismini ekliyorlar. Yapanlarda bak bana falan tuy varmi diyor. Goruyoruz tertemiz bizde kaniyoruz iste. Halbuki onlar orada surekli kendilerine yapiyorlar bir nevi sir agda dusun. Biraktiginda aynen tuyler geri geliyor. Bende cok arastirdim hijyen duzgun bir yer olsun istedim.

X