Lazer Epilasyon Ankara'da Lazer Epilasyon Hk.

Heureux

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla. . .
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
416
69
Merhaba hanımlar;
Dün Sincan'da bir hastaneyle (isim vermek yasak olduğu için yazamıyorum.) lazer epilasyon hakkında görüşmeye gittim.Hastanede alexandrite ve Nd yağ cihazları var.Doktorla uzun uzun konuşma fırsatım oldu.Doktor; beyaz tenli olduğum ve kıl köklerim siyah renkte olduğu için Alexandrite lazerin uygun olduğunu söyledi.Ama önce hormon testi yapması gerektiğini, tüylerin tamamen bitme garantisi olmadığını, % 80 azalacağını ve bunun için 8 seansın yeterli olacağını söyledi.Verdiği cevaplar beni kendisine güvenmeye itti.Ama daha önce bir güzellik merkezinde Ipl lazer ile dolandırılınca yer seçerken tereddütte kalıyorum. :KK64:
Ankara da gidip memnun kaldığınız bir hastane ya da poliklinik var mı? Birde dün görüştüğüm hastaneye gidip memnun kalan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. :21::KK25:

arkadaşlar ben dün ilk seansımı yaptırdım alexandır dı cihaz fecii canım yandı.. toplu ödeme ypmış olmasam vaz geçerdim 2100 lira verdim yarım bacak bikini ve k. altı için.. faydasını görürürm inşallah memnun kalırsam yerin adınıda yazcam belki bi faydası olur sizlerede..sizinde canınız yandımı yksa benim ağrı eşiğimmi düşük..

Kızlar başıma talihsiz bir geçmişim var lazerde kolumun derisini yaktı uzmanmış bide yapan arkadaş neyse isim vermiycem Ankara da 2 isim arasında kaldım ikiside garanti verdi herhangi bir zararda dava bile açablirsiniz diye tabii müşterileri de çok memnun srdm biraz Özel Clnc Medilife ve Monalisa Güzellik ve Sağlık Merkezi Sizce Hangisi?

Kızlar başıma talihsiz bir geçmişim var lazerde kolumun derisini yaktı uzmanmış bide yapan arkadaş neyse isim vermiycem Ankara da 2 isim arasında kaldım ikiside garanti verdi herhangi bir zararda dava bile açablirsiniz diye tabii müşterileri de çok memnun srdm biraz Özel Clnc Medilife ve Monalisa Güzellik ve Sağlık Merkezi Sizce Hangisi?
Bu yerlerin adını ilk defa duyuyorum.O yüzden yorum yapamayacağım canım.Giden arkadaşlar varsa yorum yaparlar inşallah :KK39:

Ben toplamda 11 seans Alexander lazer yaptirmis biri olarak alex i kesinlikle yüz bolgesine kullanmayin derim. Ben tum vucut yaptirdim. Ewt zamanla azalma oldu özellikle bacak ve ozel bolgede fakat araya hamilelik girdigi icin biraktim. Bu arada yeniden almaya basladim mecburen. Son durumu soyliyim size su an bacaklar cok cok az. Özel bolge agdaya donus yaptigim icin eskisi gibi. Koltuk alti idare eder... yüz bolgesi icin dün baska bi yerde basladim. Etlikte ozel bi hastane. diode soprano cihazi kullanılıyor. Hatta aralik ayi kampanyasi varmis. 8 seans çene ve dudak üstü 295 tl odedim. Her seanstan 15 gun sonra kntrol seansi olacakmis. Herhangi bir kizariklik vs olmadi. Ama sivilce yapabilir dediler. Sivilce icin ise bi krem onerdiler. Alex e nazaran daha memnun kalacagimi dusunuyorum. Ayni hastanenin sincan şubesinde alex kullaniliyomus. Uygulayan kiz alex de iyi bir cihaz ama yüz icin uygun degil ince tuyleri dahada yayiyo dedi. Diode kullanan arkadaslarim cok memnun kaldilar ve ben de bu yuzden alex i biraktim.

Ben toplamda 11 seans Alexander lazer yaptirmis biri olarak alex i kesinlikle yüz bolgesine kullanmayin derim. Ben tum vucut yaptirdim. Ewt zamanla azalma oldu özellikle bacak ve ozel bolgede fakat araya hamilelik girdigi icin biraktim. Bu arada yeniden almaya basladim mecburen. Son durumu soyliyim size su an bacaklar cok cok az. Özel bolge agdaya donus yaptigim icin eskisi gibi. Koltuk alti idare eder... yüz bolgesi icin dün baska bi yerde basladim. Etlikte ozel bi hastane. diode soprano cihazi kullanılıyor. Hatta aralik ayi kampanyasi varmis. 8 seans çene ve dudak üstü 295 tl odedim. Her seanstan 15 gun sonra kntrol seansi olacakmis. Herhangi bir kizariklik vs olmadi. Ama sivilce yapabilir dediler. Sivilce icin ise bi krem onerdiler. Alex e nazaran daha memnun kalacagimi dusunuyorum. Ayni hastanenin sincan şubesinde alex kullaniliyomus. Uygulayan kiz alex de iyi bir cihaz ama yüz icin uygun degil ince tuyleri dahada yayiyo dedi. Diode kullanan arkadaslarim cok memnun kaldilar ve ben de bu yuzden alex i biraktim.
Canım bende geçen yıl IPL yaptırdıktan sonra daha sert ve siyah tüylerin sahibi oldum.Tabiri caizse sakal gibiler.Görüştüğüm çoğu yerde doktorlar alexandrite lazer ile başlayıp tüyler inceldiğinde kalanlar için diode lazer uygulanması gerektiğini söyledi.

Canım kesinlikle Özel Clnc Medilife ben prp için gittim geçen hafta denem atışı yapıyorlar 1 hafta uzama olmadı atılan bölgede cihazlarını beğendim git bi deneme atışı yaptır ..

Canım kesinlikle Özel Clnc Medilife ben prp için gittim geçen hafta denem atışı yapıyorlar 1 hafta uzama olmadı atılan bölgede cihazlarını beğendim git bi deneme atışı yaptır ..
Önerin için teşekkür ederim zaten monalisaya gitmemeliyim deriyi yakıyormuş orada çok söyleyen oldu gidip deneme atışı yaptırcam en kısa sürede.

Ben Dikmen 19 Mayıs Hastanesi içindeki güzellik merkezinde yaptırdım arkadaşlar, alex kullanılıyor, yapan kişi çok tecrübeli, ortam sıcak samimi, ben kurtuldum kıllarımdan, sizede çok tavsiye ederim

Bende clnc medilife da tamamladım tedavimi gitmeni öneririm bazı yerlerde küçük tüyler kaldı tertemizim :)

X