Aldatıldım eski sevgilisyle

ezoezgii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
3
-5
32
Merhaba 7 yıllık evliyim 3 yaşında bir oğlum var eşim onu zamanında aldatan sevgilisiyle 1 yıldır arkadaşça 3 aydır da sevgili olarak konuşuyor kız şehir dışında yaşıyor kız da evli 1 çocuk sahibi mesajlarını yakaladım 3 aydır aşk dolu mesajlar var ve bizim aramizda çok iyiydi ben yakalayınca kızı engelledi kızdan intikam alacağı için görüştugunu söyledi telini değiştirdi sinir krizleri geçirip yalvarıyor ben bosancam dedim ama yalvarıyor kriz anında kolunu kırdı şu an ne yapacağımı bilmiyorum eşimi seviyorum çocugum var ama onu aldatan kızla beni aldattı sindiremiyiyorum yediremiyorum ne dusunecegimi bilmiyorum

7 yıl sonra mı intikam almaya karar vermiş? Siz yakaladıktan sonraki ağlamalı zırlamalı yalvarmaları da klasik her erkeğin yakalandığında da verdiği tepki.
Duvara, oraya buraya yumruk atınca karizmatik görüneceğini mi sandı acaba, öyle filmlerdeki gibi olmuyor böyle kırılır kolu.

7 yil oncesinin intikamini mi alacakmis?
Ustelik cocugu var baba olmus
Oglunu al parka gotur desen mirin kirin eder
Hic mi derdi yok gecim derdi vs
Kalk bi camasir as karina kendine kahve yap cocugunla resim yap
Arpasi fazla gelmis
Simdi de ajitasyon yapiyor kendince
Pis adam

Merhaba 7 yıllık evliyim 3 yaşında bir oğlum var eşim onu zamanında aldatan sevgilisiyle 1 yıldır arkadaşça 3 aydır da sevgili olarak konuşuyor kız şehir dışında yaşıyor kız da evli 1 çocuk sahibi mesajlarını yakaladım 3 aydır aşk dolu mesajlar var ve bizim aramizda çok iyiydi ben yakalayınca kızı engelledi kızdan intikam alacağı için görüştugunu söyledi telini değiştirdi sinir krizleri geçirip yalvarıyor ben bosancam dedim ama yalvarıyor kriz anında kolunu kırdı şu an ne yapacağımı bilmiyorum eşimi seviyorum çocugum var ama onu aldatan kızla beni aldattı sindiremiyiyorum yediremiyorum ne dusunecegimi bilmiyorum
Hiç bakmayın yollayın anasına, anası baksın kol kırılmış, fingirdemese imiş acımayın.

Nankör bu erkekler valla, evli iken mi intikam alası gelmiş?? Siz ne olacaksınız yatağa atabilse veya belki de attı , sizin aldatılmanız ne olacak? O zaman siz de eski sevgiliniz ile kocanızı aldatın mantığa bak adamdaki 😒

Eşiniz yaygara çıkarıyor hiç bir halt olmaz, ex aşkından o da evli iken intikam alası geldi ise tüm cesaretini toplamıştır.
Affetseniz bir daha güvenmeyeceksiniz şüphe olacak, bir şeyi irdelemek istediğinizde "ya sen çok paranoyaksın" diyecek size zaman aşımına uğrayınca bu taze olaylar.. yollayın.

Affedecek iseniz sonra da aldatılma riskini kabul edip bir bardak soğuk su içip sineye çekin

Yok ben sindiremem diyorsanız, ihanetten ötürü açın davayı çatır çatır haklarınızı alın yol verin gitsin

Çocuk için kalmak isteyebilirsiniz ama böyle üçkağıtçı bir baba ile büyümesine gerek yok bence. Siz de yeniden hayatınızı kurarsınız toparlayınca belki yeniden evlenirsiniz.. ömrünüzü çöpler için heba ettiğinize değmez... seneler sonra başka şeyleri çıkar gitse idin bana ne der, iş işten geçmiş ömür bitmiş olur.

Bunları da düşün ona göre karar ver..

7 yıl sonra mı intikam almaya karar vermiş? Siz yakaladıktan sonraki ağlamalı zırlamalı yalvarmaları da klasik her erkeğin yakalandığında da verdiği tepki.
Duvara, oraya buraya yumruk atınca karizmatik görüneceğini mi sandı acaba, öyle filmlerdeki gibi olmuyor böyle kırılır kolu.
Hikaye ya öfkelendi panikle saçma sapan hareketler yaparken kol kırıldı, allahın sopası yok işte kendinden bulmuş :KK70:

7 yıllık evlisiniz yani intikam için biraz geç kalmamış mı? İnanmayın ona. Yerinizde olsam karşı tarafında eşine ulaşır mesajları paylaşırdım. İntikam öyle alınır.
Cesarete bak hele fingirdeklerdeki, hadi bu kadın bir şey yapamaz, diğer aldatan ex hatuna bak kocası öğrense kendini de bunun kocasını da belki öldürecek, riske bak cesarete bak. En iğrenci ikisinin de çocuğu var.. boşan arkadaş git defol ne yapıyor isen yap, diğer adam ve kadın da hayatlarına baksın mutlu olsunlar..

Hikaye ya öfkelendi panikle saçma sapan hareketler yaparken kol kırıldı, allahın sopası yok işte kendinden bulmuş :KK70:
Ya kesinlikle 😂 konu sahibi kolun nasıl kırıldığından bahsetmemiş ama benim aklıma ilk duvara, kapıya vs yumruk geldi. Drama anlarında erkekler bunu yapınca artık ne sanıyorlarsa.
Üstünden 7 sene geçmiş, 3 yaşında bir evladı var. Diğer kızında 1 yaşında çocuğu varmış, sen dur dur tee sevgiliyken kıytırık bir aldatma için oyun kur, bıraksınlar bu işleri.
Normalde evde çocuğuyla iki legoyu üst üste koyup oynamayan adamlar böyle anlarda çocuğum diye böğüre böğüre ağlar bir de hiç şaşmaz

Ya kesinlikle 😂 konu sahibi kolun nasıl kırıldığından bahsetmemiş ama benim aklıma ilk duvara, kapıya vs yumruk geldi. Drama anlarında erkekler bunu yapınca artık ne sanıyorlarsa.
Üstünden 7 sene geçmiş, 3 yaşında bir evladı var. Diğer kızında 1 yaşında çocuğu varmış, sen dur dur tee sevgiliyken kıytırık bir aldatma için oyun kur, bıraksınlar bu işleri.
Normalde evde çocuğuyla iki legoyu üst üste koyup oynamayan adamlar böyle anlarda çocuğum diye böğüre böğüre ağlar bir de hiç şaşmaz
O an panikle bence yalan bulamamış, bence uzun zamandır görüşüyordur.
Kadın sussun sinsin diye güç gösterisi yaparken ilahi adalet tecelli etmiş o kol böyle vurulmaz öyle kırılır demiş :KK70:
Yalan ya hizmetçi gidecek millet öğrenecek diye ağıt yakıyor dediğin gibi nankör pislik

Siz bosanacağım dediniz ama o yalvarıyor. Yalvarıyorsa madem bosanmayın. Bir sene boyunca eski sevgiliyle aldatıp tam da yakalanınca pişman olduysa bu samimi bir pişmanlıktır kesin zaten..

isterse kafasını kırsın affetmeyin. kolunu kırsa ne olacak? neyin intikamı demek ki hala duygu besliyor ona karşı ki intikam almaya kalkışıyor. bu kadar gurursuz olmayın.

Benim mantığım belli aynı şeyi ben yapsam kocam kabul eder mi ? Ederse tamam ben de affedebilirim.
Bir tane hayatınız var milletin sözde krizleri ile harcıyorsunuz valla yazık

isterse kafasını kırsın affetmeyin. kolunu kırsa ne olacak? neyin intikamı demek ki hala duygu besliyor ona karşı ki intikam almaya kalkışıyor. bu kadar gurursuz olmayın.
İntikam hikaye, yakalanınca uydurmuş panikle. Kaç aydır boynuzlanırken elin hatunu ile gül eğlen, dön sana gel senle de gülsün. Harem gibi maşallah :) konu sahibi de çocuğa bakıp mutlu bir ailem var sansın.. affederse boynuz sayısı artar gittikçe :)

İntikam hikaye, yakalanınca uydurmuş panikle. Kaç aydır boynuzlanırken elin hatunu ile gül eğlen, dön sana gel senle de gülsün. Harem gibi maşallah :) konu sahibi de çocuğa bakıp mutlu bir ailem var sansın.. affederse boynuz sayısı artar gittikçe :)
tabi canım aldatmanın sonu yok. affettiğinde daha da gurursuz ve karşı taraf için önemsiz olursun. pişmanım olayları yalan ama konu sahibi affedecek besbelli. erkeği affetmeyeceksin ilk hatasında sileceksin

Sizin eski sevgiliniz yok mu intikam alacak? Bu nasıl bir kendini önemsemedir ya, sanki bi tek beyefendinin eski sevgilisi var. Siz yapsanız kolu kırılan siz olurdunuz, kendiniz değil o kırardı elinin içine alıp çaaat diye. Yedirmek, sindirmek zorunda değilsiniz hiçbir şeyi. Bak o aldatılmayı sindirememiş hala kadının peşinde.

X