Onkoloji - Kanser ve Türevleri akciğer kanserinden kurtulan yok mu :((

inşaallah canım ya zaten o acı çekmeleri yok mu o kahrediyo insanı elinden gelen bir şeyde yok mahvoluyosun dilerim tamamen kurtulsun babalarımız mutluluğumuzu paylaşalım burada

inşallah cnm benim babamında küçük hücreli kanser tipi doktor 1,5 yıl verdi ve tedavi bitti dediğiniz anda yineeleyecek dedi yani babam hayatının sonuna kadar hep tedavi görecek galiba Rabbim herkese hayırlı şifalar versin ve başımızdan eksik etmesin çok zor bir durum baba yani :KK43:(((

Benim babam küçük hücreli akciğr kanseri. Evre 4'te. Teşhisi 9 ay önce koyuldu. Mücadele ediyoruz. Sormak istediğin bir şey varsa cevaplarım. Araştırmadığım şey kalmadı diyebilirim. Erkan topuzla dahi görüşüyoruz.

dert aynı dert rabbim şifalarını versin inşallah geçmiş olsun cnm

Evet bana söylemişti kanser hastaları kanserden değil kemo da verilen zehir sonucu organların iflasından ölüyolar o yüzden ailede kanser vakası olursa sakın kemo aldırmayın hemen psikoterapi(eşi de psikanalist) aldırmaya başlayın o şekilde kurtulabilir demişti

ya işte bir kere başladık zaten bu ay bitiyo sağ salim atlatsaydık her gdişte ayrı bi korku kemoda bu bitsin dediklerinizi araştırıp götüreceğim babamı

inşallah cnm benim babamında küçük hücreli kanser tipi doktor 1,5 yıl verdi ve tedavi bitti dediğiniz anda yineeleyecek dedi yani babam hayatının sonuna kadar hep tedavi görecek galiba Rabbim herkese hayırlı şifalar versin ve başımızdan eksik etmesin çok zor bir durum baba yani :KK43:(((
evet biz de araştırdık hep tekrarlıyomuş hastanede konuşuyoruz iki yıldır üç yıldır gelenler var acı çekmesin rezillik çekmesin insanın içi gidiyo bizimde küçük hücreli :KK43:

Annemin amcasına kanser teşhisi koydu doktor. Taş çatlasın üç ay yaşar demiş. Kızları ağlamaktan helak oldu. Yemeğe davet ediyorlar amcanızın son isteği gelin işte fotoğraf çektirelim birlikte arada gözleri doluyor herkesin. İnsan ister istemez etkileniyor. BU olayın üzerinden üç sene geçti. Amcamız turp gibi. Gitti tedavisini oldu düzeldi. Ama kendisine hiç kansersin demediler.

ne güzel inşaallah babamda uzun yıllar yaşar her gün acaba son aylarımız mı ölürken çok acı çeker mi felç olur mu bilinci gider mi diye düşünmekten inanın helak oldum iyi düşündüğüm de çok çöktüğüm anlarda değişik bir şeymiş bu psikolojiler

hanımlar çevrenizde yok mu güzel örnekler bundan kurtulan babam ölmesin çok korkuyorum

Eşimin dedesi 2 ay kadar önce ameliyat oldu 70 li yaşlarda bir kez kemoterapi aldı bir kere daha ve son kez alacak Allah'ın izni ile bitecek güzel düşünün dua edelim inşallah şifa bulur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim babam küçük hücreli akciğr kanseri. Evre 4'te. Teşhisi 9 ay önce koyuldu. Mücadele ediyoruz. Sormak istediğin bir şey varsa cevaplarım. Araştırmadığım şey kalmadı diyebilirim. Erkan topuzla dahi görüşüyoruz.

çok geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin bitkisel tedavi uyguluyor musunuz siz

Eşimin dedesi 2 ay kadar önce ameliyat oldu 70 li yaşlarda bir kez kemoterapi aldı bir kere daha ve son kez alacak Allah'ın izni ile bitecek güzel düşünün dua edelim inşallah şifa bulur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah size de çok geçmiş olsun

Ailemden birçoğu'nu kanserden kaybettim ama bizim için hepsi geç kalınmıştı,bu hastalıktan galip çıkanlarımız da var tabi.
Rahmetli dedem akciğer kanserinden vefat etti,ameliyat olsaydı yaşardı ama ciğerlerinde dogustan sorun oldugu için ameliyatta yapamadılar.
Kanserin evreleri var.İlk evreyse içinizi ferah tutun.Akciğer kanserinden kurtulanlar da var karamsar olmayın,ama her dr inanmayın.Maddi durumunuz ne bilmiyorum ama hipertermal tedavisi araştırın.Mali açıdan biraz sarsabilir ama etkili bir tedavidir(bu konuda dolandırıcılar da var iyi arastır,isterseniz özelden ulaşın bana guvenilir dr bilgisi ve hastane adı verebilirim).Bunun yanında tedaviyi aksatmayacak şekil de bitkisel tedaviye devam edin iyi gelecektir
Kusura bakmayın çok biliyomuş gibi konusuyorum ama Karadenizliyim ve ailemde her dönem biri bu hastalıkla savaşıyor.İlla ki her hastanın tedavi şekli farklı olacaktır ama çaresizliğin ne demek oldugunu bildiğim için yazmak istedim.Allah şifasinı versin babacığınızın,sizlere de güç kuvvet versin.

hanımlar çevrenizde yok mu güzel örnekler bundan kurtulan babam ölmesin çok korkuyorum

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin. Çevrenizde yok mu güzel örnekler demişsin. Daha önce de yazmıştım yengem akciğer kanseriydi. Son evresiydi artık ki doktorlar 3 ay yaşarsın demişler. Ama biliyor musun yengem 3 ay yaşamak şöyle dursun kanseri yendi. 10 yıl oldu ve arada kontrole gidiyormuş duyduğum kadarıyla. Yani Allah isterse babanın da morali yüksek olursa neden olmasın. Çok iyi olacak inşallah baban.

Sana bir de tavsiyem netten araştırma. Moralini bozduğunla kalırsın. Gerekli gereksiz birsürü şey yazıyor.

dert aynı dert rabbim şifalarını versin inşallah geçmiş olsun cnm

Allah razı olsun canım.

çok geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin bitkisel tedavi uyguluyor musunuz siz

Hayır uygulamıyoruz işe yarayacağına inanmıyorum çünkü. Kanserin çok fazla türü var hangi bitki hangisine iyi gelecek bilemeyiz. Üstelik zararlı olma ihtimali var. Beslenmesine çok dikkat edin. Şekerli şeyleri çıkarın hayatınızdan. Kanser hücreleri şekerden beslenir. Beyaz unlu şeyleri kesinlikle vermiyoruz. Beyaz pirinç vermiyoruz. Bol su. Bakımı çok önemli. Kemo zamanları üşütmicek. Kimseyle yakın teması olmayacak. Enfeksiyon kesinlikle geçirmemeli. Hangi evrede teşhis edildi sizin?

babanıza acil şifalar.allah yardımcınız olsun.herşey güzel olucak.iyi düşünün iyi olsun.dualarımız babanla.:KK14:

eşimin dayısının sırf akciğeri değil her yeri kanser sıçramışheryere ama adam kahvede oturuyor uzun yolculuk yapıyor ben onu öldürcem diyor çılgın gibi yemek yiyor kilo alıyor ben yicem ki beni devirmesın dıyor ama inan heryeri kanserli doktorları şaşkın ama adam hasta olduğunu kabul etmiyor.. dıger ornek esımın babası akciğer kanseriymiş 5 yıl önce tedavısını gormus hatta tek akcigerı alınmışş hala yaşıyor hatta turp gibi sadece bıraz yavas yuruyor tek akcıgerlı oldugundan nefes olayı yavas yürüyor dedıysemde 5 dakıkada markete gıdıp gelıyor 5 kıloluk suları taşıyor. rabbım bılır

Dayım akciğer kanseri, aynı zamanda yemek borusu kanseri.
Doktorlar o kadar umutsuzdu ki, sigarayı bile bıraktırmadılar. Nasılsa kurtuluş yok dediler.
Ispartada emekli bir doktor varmış. Tahlillere falan bakıp da bitkisel tedavi yapıyormuş.
Ona gitti dayım. Adama çok güvendi. Hayata da tutundu. biz hiçbir şey demeden sigarasını bıraktı.
5 sene oldu, hiçbir ilerleme yok kanserlerinde. Uyuma evresindeymiş.
Hastanedeki doktoru bile, ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama aynen devam edin demiş.
Şimdi sadece 6 ayda bir kontrole gidiyor.

Allah acil şifalar versin.

Son düzenleme:
babam akciger kanseriydi ama kemoterapiyle yendi çok şukur şuanda akciger kanseri ilerlemişse tedavi edebiliyorlar babanızda duzelebilir allah en kısa zamanda iyileşir inşallah benim çevremde de çok iyileşen var kulagıma geliyor içiniz rahat olsun babanıza bol bol guc kuvvet moral verin

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin. Çevrenizde yok mu güzel örnekler demişsin. Daha önce de yazmıştım yengem akciğer kanseriydi. Son evresiydi artık ki doktorlar 3 ay yaşarsın demişler. Ama biliyor musun yengem 3 ay yaşamak şöyle dursun kanseri yendi. 10 yıl oldu ve arada kontrole gidiyormuş duyduğum kadarıyla. Yani Allah isterse babanın da morali yüksek olursa neden olmasın. Çok iyi olacak inşallah baban.

Sana bir de tavsiyem netten araştırma. Moralini bozduğunla kalırsın. Gerekli gereksiz birsürü şey yazıyor.

çook teşekkür ederim size inşaallah o güzel örneklerden biri de babam olsun çok düşkünüm babama morali fena değil iyileşme de kaydedince morali arttı yengeniz gibiler umut veriyor bize, haklısınız çok araştırdım nette hep moral bozucu şeyler var

Dayım akciğer kanseri, aynı zamanda yemek borusu kanseri.
Doktorlar o kadar umutsuzdu ki, sigarayı bile bıraktırmadılar. Nasılsa kurtuluş yok dediler.
Ispartada emekli bir doktor varmış. Tahlillere falan bakıp da bitkisel tedavi yapıyormuş.
Ona gitti dayım. Adama çok güvendi. Hayata da tutundu. biz hiçbir şey demeden sigarasını bıraktı.
5 sene oldu, hiçbir ilerleme yok kanserlerinde. Uyuma evresindeymiş.
Hastanedeki doktoru bile, ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama aynen devam edin demiş.
Şimdi sadece 6 ayda bir kontrole gidiyor.

Allah acil şifalar versin.

amin çok sağolun Allah daha çok sağlık sıhhat versin dayınıza, biz de şu kemosu bitsin ondan sonra başlayacağız bitkisel tedaviye ismini biliyorsanız o doktorun özelden verebilir misiniz adını?

olmazmı hiç benim bi asistan hocam kanser hastasıydı kanseri akciğerine atlamıştı doktorlar artık dua edicez demişti yani o evredeydi bu arada apandist ameliyatı gibi çok da büyütülmeyecek 4-5 ameliyat geçirmiş kolu falan kırılmıştı sanırım geçenlerde haberini aldım iyileşmiş hemde bir oğlu olmuş umarım allah babanızında şifasını versin zor bir illet ama yenen de çok ümidinizi asla kaybetmeyin dermansız dert yoktur.allahtan acil şifalar dilerim sizlerde sabırlı ve ümitli olun inşallah

eşimin dayısının sırf akciğeri değil her yeri kanser sıçramışheryere ama adam kahvede oturuyor uzun yolculuk yapıyor ben onu öldürcem diyor çılgın gibi yemek yiyor kilo alıyor ben yicem ki beni devirmesın dıyor ama inan heryeri kanserli doktorları şaşkın ama adam hasta olduğunu kabul etmiyor.. dıger ornek esımın babası akciğer kanseriymiş 5 yıl önce tedavısını gormus hatta tek akcigerı alınmışş hala yaşıyor hatta turp gibi sadece bıraz yavas yuruyor tek akcıgerlı oldugundan nefes olayı yavas yürüyor dedıysemde 5 dakıkada markete gıdıp gelıyor 5 kıloluk suları taşıyor. rabbım bılır

ayy ne güzel maşaallah hep böyle devam etsin moralim çok yükseldi örneklerinizi okudukça inanın çok teşekkür ederim

X