Onkoloji - Kanser ve Türevleri akciğer kanserinden kurtulan yok mu :((

allah şifasını versin.kurtulanda vardır elbet. ama ileri safhalarda biraz söylemesi zor ama kolay olmuyor.:26::26:

Rabbim şifalar versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kurtulan tanımadım ama tedaviyle uzun süre yaşayan var, kanserin çeşitleri var biliyorsunuz, türüne göre tedavi uygulanıyor. Hastanede tanıdığım bir amca vardı 15 yıldır akciğer kanseriyim demişti, met. yapmayan bir türmüş, kontrole geliyorum sürekli, ikide ilacım var onları alıyorum bir sıkıntım yok demişti. Hep kötü senaryodan bakmayın, şifa bulan nice insanlar var, dua edin, moralinizi yüksek tutmaya bakın, Allah yardımcınız olsun

Son düzenleme:
Benim kardeşim kuzenim doktor kanserle ilgili konuşurken akciğer sanırım İzmir'de birisi kurtulmuş bir de Hatay'da duymuştum. Tedavileri takip etmek lazım olmayacak diye birşey yok Allahım şifasını versin inşallah tez zamanda :KK43:

duydum canım... erken tanıysa çok güzelde kurutulur...

bir bayan anlatmıştı babası akciğer kanseriyken çam kozalağı (yeşil olan) onlardan kür de uygulamış kurtulmuş... erken teşhis de değilmiş üstelik. araştırma yapabilirsin... tabi hekimin tedavisine ek olarak. doktorunada danışsın.

geçmiş olsun. Allah şifa versin..

Son düzenleme:
Canım onunda safhaları var. Eniştemi dün kaybettik akciğer kanserinden. Ama ilerlemişti. Geç kalınmıştı. Ciğerinden birini almışlardı. Erken teşhis önemli. Özellikle belli bir yaştan sonra rutin kontrolleri yaptırmak gerekiyor. Birde ne olur şu meret sigarayı içmesinler. Sonra keşke dememek için baştan sağlıklarını düşünsün insanlar. Can bu yaaa göz göre göre zarar vermesinler. Birde şu var. Kimin ne zaman nasıl öleceğini bir tek Allah bilir. Dayım 11 sene kanserle uğraştı. Şükür kurtulmuştu ama kalp krizinden vefat etmişti. Allah acil şifalar sağlıklı ömürler versin. Bol bol dua et.

Allah'a binlerce kez şükür dedem kurtuldu. 3. safhanın başındaydı. kemoterapiye başlandı, tedaviye cevap verdi, kanserli hücre küçüldü ve ameliyat oldu. bi tane akciğeri ve üç tane kaburgası alındı ama şükürler olsun ki kurtuldu.

Rabbim şifa versin sizede.

Canım onunda safhaları var. Eniştemi dün kaybettik akciğer kanserinden. Ama ilerlemişti. Geç kalınmıştı. Ciğerinden birini almışlardı. Erken teşhis önemli. Özellikle belli bir yaştan sonra rutin kontrolleri yaptırmak gerekiyor. Birde ne olur şu meret sigarayı içmesinler. Sonra keşke dememek için baştan sağlıklarını düşünsün insanlar. Can bu yaaa göz göre göre zarar vermesinler. Birde şu var. Kimin ne zaman nasıl öleceğini bir tek Allah bilir. Dayım 11 sene kanserle uğraştı. Şükür kurtulmuştu ama kalp krizinden vefat etmişti. Allah acil şifalar sağlıklı ömürler versin. Bol bol dua et.

Allah rahmet eylesin kötü bi durum :KK43::KK43:
zaten genellikle kanser hastaları kanserden ölmez başka bi sebepten dolayı ölürlermiş
dediğiniz gibi kimin ne zaman öleceğini bi tek Rabbim bilir
aslında o sigara alkol fln hikaye.tetikliyo belki kanseri ama tam olarak onun yüzünden diyemeyeiz.geneteik çok önemli bu konuda.
bizim bi akrabamız var.4 erkek kardeşler hepsi yaşını başını almış insanlar.2si hiç alkol sigara içmez diğer 2side sigara kullanır alkolü su gibi içerler
sigara alkol kullanmayan 2 kardeş vefat etti kanserden dolayı.ama diğer ikisi şu an halen sapa sağlam yaşıyo
hastalığa kimin yakalanacağı bile bilinmez o yüzden

eniştem de akciğer kanseri...onu en son gördüğümde ameliyat olmuştu ve çok ama çok iyiydi, hatta bizden daha sağlıklı bi görüntüsü vardı
şimdi çok uzakta olduğu için göremiyorum, doktorlar artık ümidimiz yok demiş, mamayla besleniyormuş
çok ama çok üzülüyorum, ama hiçbir zaman ona kötü şeyleri yakıştırmıyorum, ve şu söz bana hep moral veriyor "Allah ol derse olur"....
İnşallah iyileşecek...

Bu arada çok çok geçmiş olsun, Allah'ım acil şifalar versin,
Kesinlikle ümitsizliğe kapılmayın...Hastalıkta, şifası da Allah'tan gelir, bol bol dua edin, moral verin

Kurtulan tanımadım ama tedaviyle uzun süre yaşayan var, kanserin çeşitleri var biliyorsunuz, türüne göre tedavi uygulanıyor. Hastanede tanıdığım bir amca vardı 15 yıldır akciğer kanseriyim demişti, met. yapmayan bir türmüş, kontrole geliyorum sürekli, ikide ilacım var onları alıyorum bir sıkıntım yok demişti. Hep kötü senaryodan bakmayın, şifa bulan nice insanlar var, dua edin, moralinizi yüksek tutmaya bakın, Allah yardımcınız olsun

bizimki en saldırganlarındanmış canımızı sıkan da bu inşaallah Allah sesimizi duyar olmazı oldurur kurtarır bizi bu dertten

Benim kardeşim kuzenim doktor kanserle ilgili konuşurken akciğer sanırım İzmir'de birisi kurtulmuş bir de Hatay'da duymuştum. Tedavileri takip etmek lazım olmayacak diye birşey yok Allahım şifasını versin inşallah tez zamanda :KK43:

amin inşaallah her şeyine dikkat ediyoruz düzelme de var doktoru falan memnun ama nette hiç iyi bir şey anlatan yok umarım o mucizelerden biri de bizi bulur ayrıca yazdığınız çin çok teşekkür ederim umut verdiniz

duydum canım... erken tanıysa çok güzelde kurutulur...

bir bayan anlatmıştı babası akciğer kanseriyken çam kozalağı (yeşil olan) onlardan kür de uygulamış kurtulmuş... erken teşhis de değilmiş üstelik. araştırma yapabilirsin... tabi hekimin tedavisine ek olarak. doktorunada danışsın.

geçmiş olsun. Allah şifa versin..

çok teşekkürler biz de uygulayalım diyoruz da kemoterapiye zararı olur diye korkuyoruz bir yandan da bitince yapacağız inşaallah dediğinizi de araştıralım bir çok sğolun

Allah'a binlerce kez şükür dedem kurtuldu. 3. safhanın başındaydı. kemoterapiye başlandı, tedaviye cevap verdi, kanserli hücre küçüldü ve ameliyat oldu. bi tane akciğeri ve üç tane kaburgası alındı ama şükürler olsun ki kurtuldu.

Rabbim şifa versin sizede.

inanın çok sevindim Allah bir daha göstermesin o günleri dedenize de size de

ahh o lanet sigara zaten çok dedik ama dinlemedi sonunda geldi buldu kendi de anladı ama artık ne faydası var mümkün olsa kökten yasaklatırdım. herkes ölecek ama işte acı çekmesin dayanamam başınız sağolsun bu arada

hanımlar çevrenizde yok mu güzel örnekler bundan kurtulan babam ölmesin çok korkuyorum

Var canım akciğer kanserinden kurtulan..babana psikoterapi aldırma şansınız varsa kurtulma şansı çoook artar..kanser kişiliği denen bir kişilik yapısı var psikolojide o mekanizmalar üzerine çalışırlar..bir de kanser bilinçaltı ölüm isteğidir bir nevi bilinçsiz intihar yani..o sebeple hemen iyi bir psikologla görüşmeye başlayın istanbuldaysanız ve durumunuzda müsaitse bende önerebilirim..allah şifalar versin

eniştem de akciğer kanseri...onu en son gördüğümde ameliyat olmuştu ve çok ama çok iyiydi, hatta bizden daha sağlıklı bi görüntüsü vardı
şimdi çok uzakta olduğu için göremiyorum, doktorlar artık ümidimiz yok demiş, mamayla besleniyormuş
çok ama çok üzülüyorum, ama hiçbir zaman ona kötü şeyleri yakıştırmıyorum, ve şu söz bana hep moral veriyor "Allah ol derse olur"....
İnşallah iyileşecek...

inşaallah Allah tüm hastalarımıza şifa versin ben de umudumu kırmamaya çalışıyorum ama öyle insanlar var ki karşınıza geçip ölmüş gibi davranıyorlar ya zor olan daha da zor oluyor ne istenecekse Allah'tan istemek lazım eniştenizde iyileşir inşallah

X