adetim 6 gün gecikti teste bakar mısınız

Bende de çok yoğun olmasa da aynı şekilde sadece dün akşamdan beri belim ve karnım bi tık şiddetlendi ama bi vuruyo bi geciyo ben bugün olurum diye düşünmüştüm ama yine olmadım yarını da atlatırsam baya ümitlenicem kendimden🙏🏻
yine de çok umutlanmayalim bence çünkü ikimizinde aynı şekilde döngüsü değişmiş stres mevsimsel hepsi olabilir ben testten sonra ümidimi yitirdim adetimi beklicem ona odakladim kendimi sende aynı şekilde kendini kaptırma olmazsa kan verip sabırla bekleriz 😊

Ohoo du bakalım sen yeni gelinsin bana göre 😄😄 valla ben de normalde negatif görmeye alıştım pek bi beklentim yoktu da ilk kez böyle geciktim acaba geç döllenme midir diye düşünüyorum işte umut fakirin ekmeği demişler 😂
cok doğru valla 😂 ben erkenim ama geçen sene apandisit ameliyatı oldum o zamandan korkuttular beni işte karın yapışıklık tüp yapışıklık olabilir diye o yüzden biraz korku var 🥲 yoksa bu kadar erken başlamadık 😂

evet haklısınız ama idrar testinden bahsetmiştim 😊 kan testi yaptırmayacagim bı kaç gün daha bekleyeyim diyorum ❤️
İdrar testi miii😊 çıkmadıysa yoktur demek doğru olmaz. Çünkü kana daha çabuk karışır değerler. İdrara karışması zaman alabilir ve testlerin hassasiyetine görede değişebilir. Hiç idrar testinde çıkmayıp kanda çıkanlar da var❤️😊

İdrar testi miii😊 çıkmadıysa yoktur demek doğru olmaz. Çünkü kana daha çabuk karışır değerler. İdrara karışması zaman alabilir ve testlerin hassasiyetine görede değişebilir. Hiç idrar testinde çıkmayıp kanda çıkanlar da var❤️😊
ay umutlaniyorum o pembe leke niye gelsin ama demi bakın 3. günde bitti hâlâ adet yok pecetede silik çok az pembemsi sıvı vardı o kadar hadi inşallah olmuştur ya 🥺🥺🥺🥲❤️

X