adetim 6 gün gecikti teste bakar mısınız

ruyalaralemindenbircicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
163
24
kızlar 3 gün once yazdım adetim gecikti diye o günün akşamı çok az pembemsi bir sıvı geldi ve bir daha gelmedi hatta adet oluyorum sandım bugün 6. günüm test yaptım ve böyle çıktı hamilelik yok değil mi ona göre artık sadece adetimin gelmesini beklicem

Eklentiler

• IMG_20240428_150117.jpg
    IMG_20240428_150117.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 268
Merhabalar. O pembelik yerleşme lekesi olabilir. Kızımda iki gün bir damla şeklinde yaşamıştım. Testi 2 gün sonra tekrarlayın 😊

Yaaa tamam 😊😊😊

Yani olabilir tabii. Mevsim değişikliğinde de olabiliyor düzen değişimleri. Ama sizin pembe lekeniz gelmiş adet hala yok değil mi
evet 3 gün önce geldi ve bir daha hiç gelmedi o yüzden gebelik diye düşündüm ama test negatif. Bir de tam adetten önce yumurtlama akıntım oldu adetten 5 6 gün öncesi sanırım

ay bir de bu sabah testi yaptım negatifi gördum uyumaya geçtim ruyamda da testin pozitif olduğunu eşime ağlayarak haber verdigimi görmüştüm o kadar üzüldüm ki uyandığımda. şuan kan testi vermeye gitsem sonucu öğrensem direkt ağlarım herhalde. ben adet olursam haber edicem 🥲
Ayy inşallah olmayız da güzel haberlerimizle eşlerimizi de sevindiririz🙏🏻 senin kasık ya da bel ağrın var mı bu arada

Ayy inşallah olmayız da güzel haberlerimizle eşlerimizi de sevindiririz🙏🏻 senin kasık ya da bel ağrın var mı bu arada
kasik ağrım var ama bel ağrım hafif bir de bende su gibi akıntı var normalde kremsi olur adetime yakin ilk defa su gibi geliyor berrak bir de adet oldum saniyorum o islakligi hissediyorum ama bi bakiyorum su gibi gelmiş.

kasik ağrım var ama bel ağrım hafif bir de bende su gibi akıntı var normalde kremsi olur adetime yakin ilk defa su gibi geliyor berrak bir de adet oldum saniyorum o islakligi hissediyorum ama bi bakiyorum su gibi gelmiş.
Bende de çok yoğun olmasa da aynı şekilde sadece dün akşamdan beri belim ve karnım bi tık şiddetlendi ama bi vuruyo bi geciyo ben bugün olurum diye düşünmüştüm ama yine olmadım yarını da atlatırsam baya ümitlenicem kendimden🙏🏻

X