adetim 6 gün gecikti teste bakar mısınız

maalesef adet oldum şuan büyük hayal kırıklığı 😔
Yaa... Üzülmek yok asla. Çok şükür ki adet olabildin bak. Olamamak da büyük sıkıntı. Buna şükür diyelim ve adetin ikinci günü çörekotu kürüne başla sana tavsiyem. 2019 yılında konu açmıştım ayrıntılı yazdım oraya bakabilirsin profilimden. 7 sene çocuğumuz olmadı, tüp bebekle dahi nasip olmadı ama bu kür vesilesiyle yediğim ay gebe kaldım🤗❤️

Yaa... Üzülmek yok asla. Çok şükür ki adet olabildin bak. Olamamak da büyük sıkıntı. Buna şükür diyelim ve adetin ikinci günü çörekotu kürüne başla sana tavsiyem. 2019 yılında konu açmıştım ayrıntılı yazdım oraya bakabilirsin profilimden. 7 sene çocuğumuz olmadı, tüp bebekle dahi nasip olmadı ama bu kür vesilesiyle yediğim ay gebe kaldım🤗❤️
yaa öyle mi bakayım hemen. çok teşekkür ederim ilginiz alakaniz için. bakalım hayırlısı diyelim artık. Allah bağışlasın bu arada sizin adınıza da çok sevindim ❤️🥰

üşenmedim girdim okudum yazınızı çok güzel yazmışsınız gerçekten :) Sağlıkla büyüsün çocuğunuz. Bende ovülasyon testi sipariş ettim geldi yemi, 7 mayısta adet bekliyorum olduktan sonra ovulasyona ve sizin çörek otu tavsiyenize başlayacağım. Gerçi adetim düzensizdir olur muyum onu da bilmiyorum ama. Allahım hayırlısını nasip eylesin

üşenmedim girdim okudum yazınızı çok güzel yazmışsınız gerçekten :) Sağlıkla büyüsün çocuğunuz. Bende ovülasyon testi sipariş ettim geldi yemi, 7 mayısta adet bekliyorum olduktan sonra ovulasyona ve sizin çörek otu tavsiyenize başlayacağım. Gerçi adetim düzensizdir olur muyum onu da bilmiyorum ama. Allahım hayırlısını nasip eylesin
Teşekkür ederim 🤗 Hiçbir şey imkansız değildir çünkü Rabbimiz var hamdolsun 🤗 Yazımda okuduğunuz üzere, doktorların imkansız dediği bir durumdayken Allah ol dedi ve çörek otu kürünü vesile kıldı. Bu kür ile birkaç arkadaşım da gebe kaldı. Denemekten zarar gelmez ve her ay denendiğinde zararı yok 😍🤗

Adetiniz gelmezse soğan kürü yapın isterseniz. ❤️

Teşekkür ederim 🤗 Hiçbir şey imkansız değildir çünkü Rabbimiz var hamdolsun 🤗 Yazımda okuduğunuz üzere, doktorların imkansız dediği bir durumdayken Allah ol dedi ve çörek otu kürünü vesile kıldı. Bu kür ile birkaç arkadaşım da gebe kaldı. Denemekten zarar gelmez ve her ay denendiğinde zararı yok 😍🤗

ben giremiyorum yazıya ama

ben giremiyorum yazıya ama

Bu linki canım

Hiç içemiyorum soğan kürünü :KK43: siz nasıl yapıyorsunuz? Belki yanlış yapıyorumdır diye soruyorum

Merhaba, benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı? Eğer implantasyon ise kan testinde en erken ne zaman çıkar?

X