5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu?

Evet biliyorum piskologa gittim bana ilaç verdi sakinleştirici falan ama hiçbir işe yaramıyor parmak egzersizi yapıyorum onu yapabiliyorum ama eşimi yaklaştıramıyorum
Psikolog ilaç vermez, psikiyatriste gitmişsinizdir ama sizin psikiyatriste değil vajinismus konusunda uzmanlaşmış bir kadın doğum uzmanına gitmeniz lazım. Siz dediğimiz konuya yazın orada daha iyi yönlendirirler

Evet biliyorum piskologa gittim bana ilaç verdi sakinleştirici falan ama hiçbir işe yaramıyor parmak egzersizi yapıyorum onu yapabiliyorum ama eşimi yaklaştıramıyorum
Eşinle ilgili bir problem olabilir mi acaba? Güven gibi? Çünkü egzersizi de yapabiliyorsun, eşine biraz yakınlaşması en azından o aşamaya gelebilmesi için izin vermeyi dene

Eşinle ilgili bir problem olabilir mi acaba? Güven gibi? Çünkü egzersizi de yapabiliyorsun, eşine biraz yakınlaşması en azından o aşamaya gelebilmesi için izin vermeyi dene
Hiçbir problemimiz yok çok şükür sadece diyorum ya sanki çok acıyacak gibi kasıyorum kendimi

Yazdım parmak egzersizi diyorlar deniyorum parmağımı sıkabiliyorum ama eşimde çok tedirgin oluyorum
Orada asama asama neler yapiyorlar anlatiyorlar. En iyi bilgiyi o grupta alirsiniz. Aldiginiz bilgiyide uygulayin yapamam demeyin.

Kız deli misin aaaa negzel bi şiy
t1302.gif

Kız yaklaştırmıycaksan niye evlendim adama da yazık bir yerden sonra tükenir haberin olsun

X