5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu?

chkragull

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
63
-3
24
5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu sanki çok acıyacak gibi yaklaştırmıyorum bile

5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu sanki çok acıyacak gibi yaklaştırmıyorum bile
Tabii ki acımıyor bu psikolojik bir durum, ordan kocaman bebek çıkabiliyor o derece genişliyor ilişkide acı yok tabii ki. Kayganlaştırıcı denedin mi? Eğer destek alacak gücün varsa bu konuda uzman birine tedaviye başvur bence direkt

Tabii ki acımıyor bu psikolojik bir durum, ordan kocaman bebek çıkabiliyor o derece genişliyor ilişkide acı yok tabii ki. Kayganlaştırıcı denedin mi? Eğer destek alacak gücün varsa bu konuda uzman birine tedaviye başvur bence direkt
Çok sıkıyorum kendimi eşimi yaklaştırmıyorum bile gidecek durumum da yok çok pahalı sordum aslında yaklaştırsam bellide olacak

Hiç denememiş ki ilişkiyi. Belki denese böyle olmayacak olmayan bir şeyden korkuyor şu an
Yani bu kadar korkuyorken bence zaten denemesin, illaki bu korkuyla kasacak kendini, acı olunca da korkusu pekişecek gerçekten acıyormuş deyip. Ama egzersiz de yapmıyor bi yere de gitmiyor soru açıp okuyup gidiyor sadece anladığım.

Yani bu kadar korkuyorken bence zaten denemesin, illaki bu korkuyla kasacak kendini, acı olunca da korkusu pekişecek gerçekten acıyormuş deyip. Ama egzersiz de yapmıyor bi yere de gitmiyor soru açıp okuyup gidiyor sadece anlad
Ama tedaviye gitmezsen ya da kendin çözmezsen eşin de bir yerden sonra niye çözüm aramıyorsun diyebilir
Evet biliyorum piskologa gittim bana ilaç verdi sakinleştirici falan ama hiçbir işe yaramıyor parmak egzersizi yapıyorum onu yapabiliyorum ama eşimi yaklaştıramıyorum

X