Gebeliğe Hazırlık 26 Aralık 2023 transfer olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıktı da kırmızı şekilde gösteriyor değer dışı gibi <,100 diyor hamile değilim geç çıktı diye hemşireye de atmadım
Anladım canım hayırlısı olsun napalim bu sefer olmadı. İnşallah hayırlısıysa bir sonrakine diyelim. Benim regl başladı bakalim perşembe gidicem kontrole. Doktor telefonda anlattı biraz. İlaçlar değişecek, histeroskopi yapılacak vs vs bakalım. Başa dönüldü yine canım sıkılıyor her ne kadar kabullensemde.

Anladım canım hayırlısı olsun napalim bu sefer olmadı. İnşallah hayırlısıysa bir sonrakine diyelim. Benim regl başladı bakalim perşembe gidicem kontrole. Doktor telefonda anlattı biraz. İlaçlar değişecek, histeroskopi yapılacak vs vs bakalım. Başa dönüldü yine canım sıkılıyor her ne kadar kabullensemde.
Bir adet bekletmedimi

Telefonda bahsetti canim bi bakariz varmi problem diye, rahime cizik atariz dedi. Ilaclarida değiştiririz bağışıklıkla da ilgili olabilir onada bakalim dedi. Bugün gidicem tekrar konusucam bakalim yuzyuze.
İnşallah ikinci de tutar hayırlı evlatlar alırsın kucağına

İnşallah ikinci de tutar hayırlı evlatlar alırsın kucağına
Bu transferde doğal hazırlık yapicak doktor o kadar sevindim ki. Bu ilaclardan, ignelerden kurtulacak olmak bile iyi geldi. Kullandığım her ilaç umudumu biraz daha artıyor, olacak diye düşündürüyordu beni. Şimdi sürecin normal ilerlemesi biraz rahatlatti eminim vücudum da bu stresi yasamayacagi için daha rahat olacak.

Yok canım başlamadım . Biraz ara vermek istiyorum sen nasılsın ne yaptın başladın mı sen ?
Iyi yapmışsın canım. Iyiyim, dinlenmek, süreçten biraz uzaklaşmak iyi geliyor insana. Ben de bu süreçte dinlendim tüp bebekten tamamen uzaklaştım. Histeroskopi oldum ilk adette. Bugün 2ci adette bitti. Nasipse sonraki adette baslicaz.

Iyi yapmışsın canım. Iyiyim, dinlenmek, süreçten biraz uzaklaşmak iyi geliyor insana. Ben de bu süreçte dinlendim tüp bebekten tamamen uzaklaştım. Histeroskopi oldum ilk adette. Bugün 2ci adette bitti. Nasipse sonraki adette baslicaz.
Merhaba. 29 sayfa boyunca konuşmalarınızı okudum. 13 şubatta transfer oldum 23ü test günüm ama bugün regl olacakmış gibi hissediyorum umutsuzlaştım.. benim için de dua eder misiniz 🙏🏻

Geçmiş olsun canım acıdımı canın histeroskopide

X