Gebeliğe Hazırlık 26 Aralık 2023 transfer olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah ya çok korktum normal regl kanamam bile hiç böyle gelmedi sanki Bi yerini kesersin de kan damlar ya öyle geldi
Korkma doktor da normal demiş. Adet gününde adet olan hanımlar var 9 ay boyunca . Normal ilaçlar kullanmıyoruz ki direk rahime yakın bir yere bırakıyoruz belki koyarken tırnağın fln deydi o kanattı korkma rabbim ne güzel pozitifi gösterdi bol bol dua et . Sıkıca tutunsunlar

Korkma doktor da normal demiş. Adet gününde adet olan hanımlar var 9 ay boyunca . Normal ilaçlar kullanmıyoruz ki direk rahime yakın bir yere bırakıyoruz belki koyarken tırnağın fln deydi o kanattı korkma rabbim ne güzel pozitifi gösterdi bol bol dua et . Sıkıca tutunsunlar
İnşallah canım hepimiz için dua ediyorum Rabbım kimseyi evlatsız birakmasin evlat hasretiyle yanıp tutusturmasin🤲🤲🤲

Verdim de 4 de çıkacak dedi sabah yine ergen gebelik yaptım yok .Olsa minnacık ta olsa çıkardı bence
Evet 5. Gun embriyosu 6. Gün silik çıkmaya başlıyormus dun bi doktorun paylaşımında gördüm. Doktorlar idrar testi yapmamızı bu yuzden istemio bence. Negatif cikarsa ilaclari birakiriz diye. Yoksa pozitifse idrarda her türlü çıkıyor. Biliyosun ben 4. Gun başladım. Yoksa idrarda da yok. 8.gun kanda 2 çıktığında da biliyodum olmadığını doktor illa test günü dedi. Hele erken gebelik testi 5 üzerini gosteriyor yani.

Evet 5. Gun embriyosu 6. Gün silik çıkmaya başlıyormus dun bi doktorun paylaşımında gördüm. Doktorlar idrar testi yapmamızı bu yuzden istemio bence. Negatif cikarsa ilaclari birakiriz diye. Yoksa pozitifse idrarda her türlü çıkıyor. Biliyosun ben 4. Gun başladım. Yoksa idrarda da yok. 8.gun kanda 2 çıktığında da biliyodum olmadığını doktor illa test günü dedi. Hele erken gebelik testi 5 üzerini gosteriyor yani.
Aslında bence sadece ilk gün tutunuyor sonra kana geçiyor belirtileri ilaçlar yapıyor .benim 3. Gün orta kaliteli bir embriyo 9. Günden beri yaptım yok .3 transferde direk kanda öğrenicem dayanabilirsem

Aslında bence sadece ilk gün tutunuyor sonra kana geçiyor belirtileri ilaçlar yapıyor .benim 3. Gün orta kaliteli bir embriyo 9. Günden beri yaptım yok .3 transferde direk kanda öğrenicem dayanabilirsem
Canim öyle zaten. doktor transferden sonra yanima geldi ve transfer anı ve şu an dinlenme zamani önemli dedi. Oluyorsa bu an oluyormus. Bu tabi 5.gun embriyosu için gecerlidir belki. Ama ilk saatler önemli gerisi boş. Pozitifse zaten 6 gunden itibaren cikmaya başlıyor. 3.gun farkli olabilir ama. Bende bi daha sadece kan testi düşünüyorum 😁

Son düzenleme:
Canim öyle zaten. doktor transferden sonra yanima geldi ve transfer anı ve şu an dinlenme zamani önemli dedi. Oluyorsa bu an oluyormus. Bu tabi 5.gun embriyosu için gecerlidir belki. Ama ilk saatler önemli gerisi boş. Pozitifse zaten 6 gunden itibaren cikmaya başlıyor. 3.gun farkli olabilir ama. Bende bi daha sadece kan testi düşünüyorum 😁
Keşke transferden sonra bana Uyku hapı verseler 12 gün sonra kalksam hamilesiniz deseler 😂 3. Gün embriyosu 7-8 hücreli keşke bizimde gelebilseydi 5. Güne nasip

Bn de bunu düşündüm bi ara :) acaba ilerde yıllar yıllar sonra teknoloji gelişip 3 günde falan anlaşıldığı olabilir mi ki
Bence anlaşılır ilerde😍 aslında bu idrar testlerinde de anlaşılıyor 5.gün bile yapıp silik cizgiyi gören var ama doktorlar büyük ihtimal rakamlarin değişme ihtimalinden dolayı 10 12 belirliyor kesinlessin diye. Ben aslında bu ilaç iğne olayindan dolayı erken öğrenmek gerekiyor diye düşünüyorum. Boşu boşuna hamile degilsin ama surekli igne ilac kullanmaya devam ediyorsun. Surelerde az değil. Simdi 8.gun 2 çıktı benim 10 gün 100 olacak hali yok biraktir ilaçları dimi ama. Yok illa 10 gun olacak ne değişti 2 gun daha kullandım bos yere.

Benim de negatif. O kadar ümitsizmişim ki ağlayamadım bile. Hayatıma hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorum, kafamda nanay gülüm nanay şarkısıyla :)) bunun sonunda patlamam umarım :/

Bn de bunu düşündüm bi ara :) acaba ilerde yıllar yıllar sonra teknoloji gelişip 3 günde falan anlaşıldığı olabilir mi ki
Bence olur erken şimdi erken Gebelik testinde 6 gün öncesine kadar diyor o sayı artar . Belkide embriyo gün sayısı çoğalır tutunma orani artar

X