Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Günaydın kızlar🌸 ben yine rüyamda doğuma gidiyordum😂😂😂 suyum gelmiş doktora ulasamiyorum sehir dışındaymış🤦‍♀️🤦‍♀️ herhalde 1.5 ay boyle ruyalar gormeye devam edicem😂😂😂😂
Ben de son 1 aydir öyleyim ya bu sabah uykuyla uyanıklık arasında ben normal doğuramam sezaryen olucam falan diye düşünüyordum sonra uyandım rüya mıydı değil miydi anlamadım 😂😂😂

Selam kızlar🥰 Bugün benim de etten duvarlar içinde yatan oğluşumu görüş günümdü. Sağlığı sıhhati gayet yerinde. Nasılsın temiz zıbın filan lazım mı dedim, bana burda iyi bakıyorlar ihtiyacım yok dedi🤣 6 hafta sonra çıkıyorum, o zamana hazır et dedi. Tamam deyip, karnımdaki jeli silip öylece uzaklaştım..

Selam kızlar🥰 Bugün benim de etten duvarlar içinde yatan oğluşumu görüş günümdü. Sağlığı sıhhati gayet yerinde. Nasılsın temiz zıbın filan lazım mı dedim, bana burda iyi bakıyorlar ihtiyacım yok dedi🤣 6 hafta sonra çıkıyorum, o zamana hazır et dedi. Tamam deyip, karnımdaki jeli silip öylece uzaklaştım..
Hadi Allah kavuştursun 😂😂 erken tahliye istemeyeceğimiz tek tutsaklık 😂😂

Ahahhaah🤣🤣 Allah kavustursun.. hasretlik zor😄

Uslu dur çocuğum deseydin tekrar süreyi hatırlatsaydın 😂
Maşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin hepsi 💙

İnsanlar hamile olduğumu görünce Allah kurtarsın diyorlardı demek bundanmis 😁

Ay buzlukta ki poşet yığınından kurtulayım dedim buzluk düzenleyicilerden almıştım canım çıktı be bir buzdolabı 3 saat sürdü. Poşetten devam etseydim keşke 😬Birde kayınvalideciğim specialimden istemişti ona yemek yapıp gönderdim, evin diğer taraflarını b*k götürüyor pilim bitti 😅

Ay buzlukta ki poşet yığınından kurtulayım dedim buzluk düzenleyicilerden almıştım canım çıktı be bir buzdolabı 3 saat sürdü. Poşetten devam etseydim keşke 😬Birde kayınvalideciğim specialimden istemişti ona yemek yapıp gönderdim, evin diğer taraflarını b*k götürüyor pilim bitti 😅
Buzluk düzenleyici de mi çıkmış, yetişemiyorum şu hayata. Yeni duydum gerçekten.

Günaydın arkadaşlar
15 gündür çok kaburga ağrım vardı.1-2 gündür biraz duzelmisti.Bu defada usuttum sanırım 3 gündür yatiriyorum.Parol ıhlamur falan fayda etmedi öksürüğüm çok fazla nefes aldıkça göğsümden hirilti sesi geliyor.Doktorum kaburgam için böbrek olabilir ultrason çektir dedi ama ayağa kalkacak halim yoktu gidemedim.Gece kaburga ağrısından sabahı sabah yaptim oksurdukce yerinden sokuyorlar gibi ağlamaktan helak oldum
Acile gitsem ultrasonla bakarlar mi acaba birde oturduğum yere Zeynep Kamil doğum hastanesi yakın orayı mi tercih etsem yoksa Eğitim ve araştırma hastanesi aciline mi gitsem
Fark etmez balım bir acile gözük sen serum takarlar belki bende böyleydim serum takmışlardı

Sizin orayı bilmem ama bizim buraya sıcaklar giriş yaptı. Serinlik saltanatımız buraya kadarmış sanırım, bende bir duman çıkma, buharlaşma durumları oluştu🥵

Sizin orayı bilmem ama bizim buraya sıcaklar giriş yaptı. Serinlik saltanatımız buraya kadarmış sanırım, bende bir duman çıkma, buharlaşma durumları oluştu🥵
Bizim ev serin ama dışarı çıkınca hava sıcak. Hoş beni evde de ateş basıyor. Hayatımda bu kadar ısındığım bir dönem hatırlamıyorum.

Sanada çok geçmiş olsun.Gercekten çok zor.Nefes bile alamıyorum.Disardan dokunduğunda Bile kaburgam çürük gibi agriyor.Bende Eğitim ve araştırmaya gideyim dayanilacak gibi değil.Tesekkurler
Geçmiş olsun.Bende de oldu 25. Haftada falandim sanırım kaburgama dokunamiyor uyuyamıyordum kadin doğum ürolojiye ordan da radyolojiye gönderdi sağ böbreğimde büyüme çıktı bir şase verdi ürolog ağrım falan da geçti.

X