💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.Sizinle aynı gün transfer olmuşuz 22 nisan. Test yapmıcam demiştim ama sizi görünce duramayıp yapıcam 🙈
Valla sevinmek için bana göre çok erken geliyor 🥲 testi nöbetçi eczaneden aldı eşim bugün ama internette pek iyi şeyler yazmıyor. Çoğu positiv görüp hamile kalmamış. Benim bide ucuz testler var hayal meyal görünen. O yüzden yarın sabah digital alıp yapmayi düşünüyorum🥲 insallah hamileyizdir canım🥹 senin belirtilerin neler ?

Valla sevinmek için bana göre çok erken geliyor 🥲 testi nöbetçi eczaneden aldı eşim bugün ama internette pek iyi şeyler yazmıyor. Çoğu positiv görüp hamile kalmamış. Benim bide ucuz testler var hayal meyal görünen. O yüzden yarın sabah digital alıp yapmayi düşünüyorum🥲 insallah hamileyizdir canım🥹 senin belirtilerin neler ?
Nasıl yani 3 gebelik testi yapıp üçünde de ikinci çizgiyi görüp hamile değiller miymiş? Komplo teorisi değil mi bunlar biraz ya 😂 önce kana sonra idrara karışır sonuçta idrarda varsa kanda %99 vardır, bilimsel bilgi bu. Çatlatma iğnesi veya kimyasal gebelik vs bilemiyorum ben hiç taze transfer olmadım. Hadi bir testte pozitif çıksın hepsi mi hatalı. Benim içime de kurt düşürdünüz şimdi

Ben özelden sordum, maalesef arkadaşımızın düşük olmuş, inşallah tez vakitte güzel haberlerini verir 🤲🏻
Yapma ya çok üzüldüm ben 😥 anne olmayı herkes hakkeder ama o en çok hakkedenlerdendi be. 8 defa tüp bebek of. Çok üzüldüm şimdi çok kötü oldum. Keşke geri gelse.
Rose canım bir gün burayı okursan gücünü topladığın zaman özelden de olsa yaz dertleşelim canım biz yol arkadaşıyız hep yanındayız😔

Yapma ya çok üzüldüm ben 😥 anne olmayı herkes hakkeder ama o en çok hakkedenlerdendi be. 8 defa tüp bebek of. Çok üzüldüm şimdi çok kötü oldum. Keşke geri gelse.
Rose canım bir gün burayı okursan gücünü topladığın zaman özelden de olsa yaz dertleşelim canım biz yol arkadaşıyız hep yanındayız😔
Evet ben de çok üzüldüm. Bazen teselli de yetersiz kalıyor maalesef 😞 gücünü topladığında geri gelir inşallah , dertleşiriz 🙏

Nasıl yani 3 gebelik testi yapıp üçünde de ikinci çizgiyi görüp hamile değiller miymiş? Komplo teorisi değil mi bunlar biraz ya 😂 önce kana sonra idrara karışır sonuçta idrarda varsa kanda %99 vardır, bilimsel bilgi bu. Çatlatma iğnesi veya kimyasal gebelik vs bilemiyorum ben hiç taze transfer olmadım. Hadi bir testte pozitif çıksın hepsi mi hatalı. Benim içime de kurt düşürdünüz şimdi
Yok yok ilk ultra erken testi diyorum ben. İnternette yanlış positiv görenler olmuş yada sonradan düştü diye yazmışlar. Diyerlerinde de ikinci çizgi yok gibi 😬

cinnabon cinnabon kuzummmm sonunda günün geldi 😍❤ yarın bebişini al da gel kuzum 🙏 hayırlı rahat transferin olsun inşallah 😍 seni bekliyor olacağız
Ay çok heyecanlıyım inşallah her şey yolunda gider pozitif sonuçlar alırım 😍🙏🏻 çok Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için hepinize 🌸
Ya yalnız bi sorunum var ben şimdi uyandım hafiften bi boğaz ağrısı hissediyorum sanki , bir şey olur mu acaba ne yapsam 🤷🏼‍♀️ var mı öneriniz

X