Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Gece aniden doğurdum saat 1 gibi,diğer gün aksam saat 7 gibi çıktık hastaneden
Aaa çok iyiymiş 2-3 gece diyenler var da korktum yaa. Özel hastanede doğum yapacağım her gece için ekstra ücret alıyor. Tabi gerek olursa kalacağız mecburen ama rutin olarak böyle mi oluyor merak etmiştim. Teşekkür ederim.

Aaa çok iyiymiş 2-3 gece diyenler var da korktum yaa. Özel hastanede doğum yapacağım her gece için ekstra ücret alıyor. Tabi gerek olursa kalacağız mecburen ama rutin olarak böyle mi oluyor merak etmiştim. Teşekkür ederim.
Ben iki sezeryanımdada bir gğn kaldım. Sasece gaz çıkarma da problem yaşanırsa çıkartmıyorlar diye biliyorım. Bazende isteğe bağlı iki gün kalıyor kalanlar

Gözün aydın canım. Allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin 🙏
Kaç haftalıktın, neden aniden oldu doğumun bize biraz bahseder misin.
Umarım sende bebeğinde iyisinizdir🙏
Ani olmasının sebebi ben normal doğum yapacaktım hatta 6 cm açıklık bile vardi.suni sancı verince dayanamadım hemen sezaryen istedim ondan ani oldu.

4.gebeligim ama bu bebekte bi tuhafım ya sanki ilk gibi 5haziranda randevum var kizlar o zamana kadar 35 oluyorum galiba sizce gun verirlermi kucuk oglumda sezeryan oldugu icin kizimdada sezeryan olacak mecbur bi bilgim yok yani ondan sordum cunku oglumda sezeryana aldilar bide hastaneye gittigim gun sancım tuttu ameliyata girdim bebegin kafasi buyuk dediler sezeryana alindim cok heyecanliyim sizce gün verirmi doktor bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Bu arada suan 33+1iz ve ben hastane cantasini ayarlamadim hala erken diye dusundum hastaneye 5haziranda randevum var gidicem gidip geldikten sonra hazirliyim diye dusunuyorum kuzenim bana kızıyor hazirla hazir dursun diyor ben hastanrye gidicem ya 5 haziranda o zamana belki gun verir doktor diye dedim hastaneye gidip geliyim ertesi gün hazirliyim

acemiyogi acemiyogi kıııaaazzzzz doğurdunmu yokksssaaammmm sesin çıkmadıı bugün 😱😱😱😱😱😱😱😱😱
Ben doğurmuyorum vazgeçtim, içerde büyütcem 🤪🤪🩷 kız kv burda ya dün eşim de evdeydi fırsat bulamadım bütün mesajları okumaya, wasnt’ın doğurduğunu iyi olduğunu okudum çıktım valla 😬😬 günaydın bebişş nasılsınn 😍😍😍

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim 🥹🥹🥹 😍😍😍😍doğurdum. Spinal oldu ve sütüm geldi. Şu an bebiş de ben de iyiyiz. Biraz uyuşmada sıkıntı yaşadık. Hala ayaklarım hissiz. Alıntılayamadıklarım olmuştur belki kafam çok yerinde değil kusura bakmayınn😵‍💫😵‍💫🤣🤣🤣. Sürekli emziriyorum ve terliyorum.
Gözün aydın wasnt’ımmm 💕💕💕 maşallah size 🧿🥹 sağlıkla büyüsün minik prenses 🌸 odanıza da bayıldım maşallah her şey çok çok güzel olsun sizin için güzel kızınla oyyy yerim onu ben 🫠🩷💕🌸🧿

X