Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Burcu canım naptın çıktı mı sonuçlar yarın mi bakacaksınız telaşlanma inşallah yolundadır herşey olumsuz bir durum olsa bile kritik zamanı geçmiş oluyorsun inşallah güzel çıkar sonuçlarin biraz dhaa durur bebişin seninle 🤲🏻
Yeni gelebildim eve nts sancısız çıktı protein tansiyon normal dedi ama daha önce kayıplarım ve bu karnımdaki hariç yaşayan olmadığı için peritinoloji görsün riske atamam dedi sevk verdi.dayanamadık ağlaya ağlaya izmire gittim özele detaylımı yapan doktora oda normal bebeğin gelişimi dedi kilosu 2450 çıktı diğer değerlerde normalmiş haftasına uyumlu dedi rahatladım ama herşeyde hayır vardır derler ya sezeryan yaptırmamı söyledi yarın kadın doğumcumla konuşcam bakalım 13-14 Haziran sezeryan olcam gibi konuşuldu

Ya benim aklıma bir şey takıldı bana kan uyuşmazlığı testi yapıldığını hatırlamıyorum 28.haftada yapılıyormuş normalde, en son kan verdikten sonra aile hekimliği hemşirem mayıs ayında gel tansiyona ve bebeğin kalp atışlarına bakalım dedi sadece araya işler girince henüz gidemedim. Kan uyuşmazlığı testine gitmeyen var mı ben gibi? Kendimi çok cahil hissettim şuan ya
Kan uyuşmazlığı senle eşin arasında varsa zaten nikah kiyildiginda tahlil vermemismiydin o zaman belli olurdu uyuşmazlık varsa gebelik öncesi iğne yapılır bebek engelli olmasın diye bildiğim kadarıyla

Yeni gelebildim eve nts sancısız çıktı protein tansiyon normal dedi ama daha önce kayıplarım ve bu karnımdaki hariç yaşayan olmadığı için peritinoloji görsün riske atamam dedi sevk verdi.dayanamadık ağlaya ağlaya izmire gittim özele detaylımı yapan doktora oda normal bebeğin gelişimi dedi kilosu 2450 çıktı diğer değerlerde normalmiş haftasına uyumlu dedi rahatladım ama herşeyde hayır vardır derler ya sezeryan yaptırmamı söyledi yarın kadın doğumcumla konuşcam bakalım 13-14 Haziran sezeryan olcam gibi konuşuldu
Geçmiş olsun canım, üzme güzel canını 🤗 kötü bir şey söylememiş doktor diye hissettim benim de bir hafta önce kilo için bu civarlarda dedi. Neden sezeryan tavsiye etti acaba doktor?

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin üzme kendini Allah'ın izniyle bebeğini kokladigin günlere az kaldı

Geçmiş olsun canım, üzme güzel canını 🤗 kötü bir şey söylememiş doktor diye hissettim benim de bir hafta önce kilo için bu civarlarda dedi. Neden sezeryan tavsiye etti acaba doktor?
Evet iyi dedi şükür riskli gebelik uzmanı makineleri daha iyi olduğu daha net ölçüm yaptı ona nazaran iyi dedi rahatladım herşeyin başı sağlık gerçekten ben hem iğne hem hap kan sulandırıcı kullanıyorum hem de yaşayan çocuk olmadığı için sezeryan dedi direk
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin üzme kendini Allah'ın izniyle bebeğini kokladigin günlere az kaldı
Aamin inşallah Allahım nerde kimin ihtiyacı varsa yardım etsin hepimize o günleri göstersin🙏🏻

Ya benim aklıma bir şey takıldı bana kan uyuşmazlığı testi yapıldığını hatırlamıyorum 28.haftada yapılıyormuş normalde, en son kan verdikten sonra aile hekimliği hemşirem mayıs ayında gel tansiyona ve bebeğin kalp atışlarına bakalım dedi sadece araya işler girince henüz gidemedim. Kan uyuşmazlığı testine gitmeyen var mı ben gibi? Kendimi çok cahil hissettim şuan ya
Senin kanın negatif eşinin kanı pozitifse uyuşmazlık var demektir. Bunun için bir test yapılmıyor. Eğer böyle bir durum varsa 28. Haftada aşı oluyorsun. Bazı doktorlar bunu gerek görmüyor. Çünkü bebeğin kanina doğduktan sonra bakılıyor. O zaman senin kanınla ayni degilse zaten aşı yapıyorlar.

Kızlar selam bugün kontrol günümüzdü 35+1
2760 gr 49 cm çıktı bebişimiz. Hala ters duruyo. Haftaya tekrar gideceğim dönmemiş olursa sezaryen günü belirleyeceğiz bayram öncesine. Ama ben dönsün diye dua ediyorum bakalım hayırlısı
Canım karnının üst kısmına göğüslerinin altına buz koy, karnının altına da sıcak su torbası koy çok kaynar olmayacak şekilde. Döner inşallah benim bebiş böyle döndü doktorum tavsiye etmişti. İnternetten bebeğin dönmesi için sıcak soğuk kompres diye bakabilirsin

Kızlar selam bugün kontrol günümüzdü 35+1
2760 gr 49 cm çıktı bebişimiz. Hala ters duruyo. Haftaya tekrar gideceğim dönmemiş olursa sezaryen günü belirleyeceğiz bayram öncesine. Ama ben dönsün diye dua ediyorum bakalım hayırlısı
Bebek nasıl karar verdiyse öyle oluyor ama bundan sonrası zor olabilir kuzum benim kızımda dönmedii

Kan uyuşmazlığı senle eşin arasında varsa zaten nikah kiyildiginda tahlil vermemismiydin o zaman belli olurdu uyuşmazlık varsa gebelik öncesi iğne yapılır bebek engelli olmasın diye bildiğim kadarıyla
Detaylı olarak bilmiyordum tabiki nikah için yapıldı aradan 4 sene geçince farklı sanmıştım böyle sanmama da bi instagram postu sebep oldu şuan netleşti teşekkür ederim ben ayrıyetten anne bebek arasında filan diye düşündüm

Canım ya üzülme lütfen inşallah sağ salim bebeğini sağlıkla kucağına alırsın biliyorsun şuan onlarda bizimle herşeyi yaşıyor hissediyor güzel düşünelim güzel olsun çok güzel dmeek ki bir problem yok bazen Dr lar da ultrason cihazları da yanilabiliyor bize de stresi kalıyor işte hayırla gelsin miniğin dua et gönlünü ferah tut 🤲🏻💐

X