Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
B Bulutsuzluq benim doktorum bir hafta geri ileri olabilir bunda korkulacak bişey olmaz demişti. Ultrasonlarda zaten bir kaç gün farklı ölçülüyor. Mesela bir Dr um tam gününe uyumlu demişti diğeri bir kaç gün ileri ölçüyor. Önemli olan progrstan sonrası kanamanın azalması. Bir kaç güne azalacak inşallah

Kızlar doktortan çıktım düşük riski var 😔progeston başlayacağım bri hafta sonra tekrar gideceğim
Çok geçmiş olsun. Aklına kötü şeyler getirmemeye çalış. Düşük riski ilk üç ay hepimizde var malesef. En azından hemen önlem aldın, progestanın faydasını gören çok kişi var çevremde. Sağlıkla kucağına aldığın gün, bu korkuların hepsini unutturur bıcırık inşallah ❤️

Kızlar doktortan çıktım düşük riski var 😔progeston başlayacağım bri hafta sonra tekrar gideceğim
Progestanın bebeğe herhangi bi zararı yok dinlen bol bol iç ilacını mis gibi birşey olmaz. 9 ay düşük riskiyle doğum yapanlar var hiç sıkma canını. Progestan hormon sadece açılmayı engelliyor. Hiç korkma

IMG_20240518_131836.jpg

Şurası neresi bi fikrim yok ama bugün burda ağrım var, öyle sürekli olan bi ağrı değil ama ayağa kalktığımda falan kramp gibi böyle iğne saplanıyor sanki. Normal mi sizce

Eki Görüntüle 3429049
Şurası neresi bi fikrim yok ama bugün burda ağrım var, öyle sürekli olan bi ağrı değil ama ayağa kalktığımda falan kramp gibi böyle iğne saplanıyor sanki. Normal mi sizce
Normal canım bende de var rahim genişliyor hatta rahim bu haftalarda mesanenin üstüne doğru yatmaya başlarmış genişlermiş bu da ağrı yapıyor tabii bebek te büyümeye devam ediyor o yüzden çok normal, doktorum da normal demişti

Normal canım bende de var rahim genişliyor hatta rahim bu haftalarda mesanenin üstüne doğru yatmaya başlarmış genişlermiş bu da ağrı yapıyor tabii bebek te büyümeye devam ediyor o yüzden çok normal, doktorum da normal demişti

kuzum benimde oluyo arada yer açılmaya çalışıyo herhalde diyorum😍
Fizyoloji bilgim sıfır ya ondan panik yaptıydım tamam o zaman 🥲🧡

Eki Görüntüle 3429049
E kasık bölgen ağrıyor işte gayet normal rahim portakal büyüklüğüne ulaşıyor şuan senin illaki ağrı hissedersin şuan benim de var tam işaretlediğin yer ağrıyor

Eki Görüntüle 3429049
Yatakta aniden dönünce yada birden ayağa kalkınca, hapşırık sonrası falan bende de oluyor sonra geçiyor geri ben önemsemedim.

X