2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    251
165F63C4-599A-415F-B1A4-A1A0A42AEA38.jpeg
Regle 3 gün var, 2 farklı markadan 3 tane erken gebelik testi yaptım bu şekilde silik çizgi çıktı ilk dakikalarda, yarın kan testi vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım. Sizce gebelik var mıdır? 3 test birden yanıltmış olabilir mi? 🥺

Merhaba arkadaşlar. 🤗
Bat'a 3 gün kala silik çizgi, 1 gün kala biraz daha koyu çizgi görünce kan testi verdim. Ve kan testim de pozitif. İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ilerler herkesin🙏😇❣️

Eki Görüntüle 3196372 Regle 3 gün var, 2 farklı markadan 3 tane erken gebelik testi yaptım bu şekilde silik çizgi çıktı ilk dakikalarda, yarın kan testi vermeye gideceğim ama çok heyecanlıyım. Sizce gebelik var mıdır? 3 test birden yanıltmış olabilir mi? 🥺
3 tanesi de yanılmaz bence ama hayal kırıklığı yaşamamak için beklemek en iyisi

Kızlar merhaba bende cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim değerim 95 ti bugün tekrar test verdim 3 günde 257 olmuş az yükselmiş gibi geldi bana sizce normalmi tecrübeleriniz nedir 😞

Kızlar merhaba bende cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim değerim 95 ti bugün tekrar test verdim 3 günde 257 olmuş az yükselmiş gibi geldi bana sizce normalmi tecrübeleriniz nedir 😞
Çok bilgim yok. Ancak iki günde iki kat veya iki kata yakın artış olmalı diye okuyorum. Bu mantık ile bakarsak sizin normal 🙂
İlk değerinizi ne zaman öğrenmiştiniz ? Bat geçmiş miydi?
Bir de ikinci kez kan testini aile hekiminiz mi istedi, yoksa siz kendi isteğiniz ile tekrar mı yaptırdınız? 🙏

Kendim merak ederek yaptım perşembe günü doktora gideceğim. En son 20 aralıkta regl olmuştum testi 21 ocakta yaptım erken öğrendim baya

X