2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
Ssvd yapan bir doktorla görüştüm, şimdilik doğum şekli üzerine çok kafa yormayalım kontrollerimizi sık tutarak ilerleyelim zamanı gelince kendi yolunu seçecek bebiş diyor. Bence de doğru yaklaşım bu ki zaten vajinal olsun diye bir takıntım da yok sadece kimseye güvenim kalmadı travmalı doğumum yüzünden…

Düzelecektir canım biz de aynı şeyleri yaşadık eşimle. Hala da kısmen yaşamaya devam ediyoruz. Bebekten sonra eski tanıdığım kendim bile değilim. Kendimle bile anlaşamıyorum. Kendimi bile anlamakta çok zorlanıyorum biliyor musun? Çok zorlayıcı geçiyor eşle tekrar bağlantı kurmak. Ama şunu fark ettim ve bence bayaa etkili oldu iletişimimizin düzelmesinde. Ben artık eski ben değilim, o da eskiden tanıdığım eşim değil. Biz anne baba olarak yeniden doğduk ve başka insanlar olduk. Artık ilişkimiz eskisi gibi olmayacak. Birbirimizi ve kendimizi bu hallerimizle yeniden tanıyıp yepyeni bir ilişki kurmamız gerekiyor. Bu hiçbirimiz için kolay değil. O yüzden eskide olanları eskide bırakıp iyisiyle kötüsüyle üstüne toprak atmaktan ve yeni şeylere yelken açmaktan başka çare yok. Böyle bakınca daha keyifli ve kolay oldu her şey.
Ne güzel olumsuz konuşmamış en azından
Benimde oğlum benım ıcın travma atlatamadım en son bıyerde saldım hamılelıgımın 6. Ayı falandı
Maddı olarak deneme fırsatı bıle bulamadım ben
Aklımda hep kalacak acaba olur muydu dıye
Ama geçti gitti , geçip giden bişey üstünde bu kadar düşünmek istemiyorum
En önemlisi sağlıkla gelsin ve sen mutlu ol ♥️

Ben kendime zaman veririm de eşim bu arada ne olacak hiç bilmiyorum. Adam gözümün önünde elimden kayıp gitmesinde 😃😃
Çocuk gerçekten de evlilik için bir sınavmış ben bunu anladım. İşin sonunda gerçek bir ilişki varsa hayatta kalınacak😊 elimden geleni yapıp en iyisini umarak bekliyorum ben artık, hayırlı olan neyse o beni bulsun diyorum
Ne güzel olumsuz konuşmamış en azından
Benimde oğlum benım ıcın travma atlatamadım en son bıyerde saldım hamılelıgımın 6. Ayı falandı
Maddı olarak deneme fırsatı bıle bulamadım ben
Aklımda hep kalacak acaba olur muydu dıye
Ama geçti gitti , geçip giden bişey üstünde bu kadar düşünmek istemiyorum
En önemlisi sağlıkla gelsin ve sen mutlu ol ♥️
Bebeklerimiz sağlıkla geldi ya önemli olan da bu😍

Kızlar bebeğim uyurken kafası acayip terliyor kafasının değdiği yer sırılsıklam oluyor ki hiç kalın giydirmem özellikle uyurken aksine ince giydirirm. Sizinde bebekleriniz aynı mi acaba

Kızlar bebeğim uyurken kafası acayip terliyor kafasının değdiği yer sırılsıklam oluyor ki hiç kalın giydirmem özellikle uyurken aksine ince giydirirm. Sizinde bebekleriniz aynı mi acaba
Benim bebeğim de öyle, yatarken sırtına pamuklu mendil koyuyorum, uyku arasında yastığı çevirip o mendili alıyorum ama yine de su gibi kalkıyo çoğu zaman

Kafası terlıyor evet yastığını bıle sık sık yıkıyorum normal gelıyor bana oglumda oyle

X