Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Yok canm kesin kararlıyım sadece haber verip ayrilmak istedim özellikle seni çok sevdim vedalaşayım istedim canm umarım bütün kilolardan kurtulur hayalindeki vucuda kavuşur mutlu olursun sakın vazgeçme belki arada uğrar ım seni sormak için 58 olana kadar bırakmak yok tamam mı
Canim benm cok tesekkur ederik bende swni cok sevmistim insallah vazgecmeyecem artik kizima vkizima verdogim sozumu tutacam insallah canmm sende vazgecme insallah yazin tatile 55 kiloyla cikarsin sapsari gunesin altinda isil isil parlarson insallah kuzum

Ben o ilavi kullandom canm gercekten guzel zayflatyr ama mideme dokundu cok kullanamadm birakmak zorunda kalmistim endokrin bolumune gdio tekrar istesen belki verr ordan
Canm G ile başlıyan ilaç mı o ? Arkadaslarm dan kullananlar oldu ama ben hiç kullanmadım hiç yazmadılar bana onu ama detoks ve diyete rağmen veremezsem ve ozaman eğer doktor da kullan derse ancak oşekilde kullanırım canm . G...R dimi dediğin?

Canim benm cok tesekkur ederik bende swni cok sevmistim insallah vazgecmeyecem artik kizima vkizima verdogim sozumu tutacam insallah canmm sende vazgecme insallah yazin tatile 55 kiloyla cikarsin sapsari gunesin altinda isil isil parlarson insallah kuzum
Ooooo ne güzel dilekler bunlar :dua::KK200: insallh canım herşey gönlümüzce olsun

Canm G ile başlıyan ilaç mı o ? Arkadaslarm dan kullananlar oldu ama ben hiç kullanmadım hiç yazmadılar bana onu ama detoks ve diyete rağmen veremezsem ve ozaman eğer doktor da kullan derse ancak oşekilde kullanırım canm . G...R dimi dediğin?
Evet canim o ilac insallah detoksla kirarsin duraklamayi cnm ya tikir tikir gitsin kilolarin

:işsiz: hala ortada bir yetkili yok ilginç :işsiz: neyse zaten listede diildim son kez yazıyorum herkese arkadaşlar tanıştığıma sevindim hoşçakalın herkese iyi kilo vermeler
Canım dün geç yatıp bugün de erken kalkınca uyuyakalmışım. Neden gidiyosun takımdan. Bırakmıyoruz şekerim seni.
Buradasın birlikte vericez o kiloları o kadar..

merhaba blonde ambition blonde ambition gitme kararı almışsın çok üzüldüm. aslında birlikte ilerlersek daha başarılı oluruz diye düşünüyorum. sen gitme kararı alırken ben de artık kesin olarak aktif olma kararı almıştım menümü yazmadan bir gün dahi geçmeyecek demiştim. gitmene üzüldüm.

merhaba blonde ambition blonde ambition gitme kararı almışsın çok üzüldüm. aslında birlikte ilerlersek daha başarılı oluruz diye düşünüyorum. sen gitme kararı alırken ben de artık kesin olarak aktif olma kararı almıştım menümü yazmadan bir gün dahi geçmeyecek demiştim. gitmene üzüldüm.
Canm tesekkur ederim ama takim çok pasif zaten burda başarılı olabileceğimi düşünmüyorum

sabah (09:00)
  • 3 yumurtadan bulut ekmek
  • 1 dilim Keçi peyniri
  • 10 yeşil zeytin
  • çay
ara (10:00)
  • kurşun geçirmez kahve
akşam (15:00)
  • soslu tavuk (az)
  • Turşu
  • 2 sarıkanat buğulama
ara (17:00)