13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Merhaba kızlar, memleketten dün döndüm. Güncel kilom:76.5
Giderken 75.5 idim 1 ay kaldım , 1 kilo almışım😵
Daha çok aldım diye ödüm kopuyordu, buna şükür diyorum..
Şimdi de kayınvalidemin yanına, köye gidiyoruz, dikkatli yemeye çalışacağım.
Öpüyorum hepinizi, geçmişe şöyle bir baktım, herkes diyet modunda maşallah, darısı bana😉
Selam canım, ayı 1 kilo ile iyi kurtarmışsın o da güzel canım. Aile yanında diyet modu olmuyo evine geldiğinde devam edersin canım. Bizler de seni öpüyoruz 🙋‍♀️

Gelelim kilo bildiriminee
Geçen hafta 73.6
Bu hafta 72.2
Faaarrrkk 1.400 gr. 🤩🤩
Bu hafta ufak bir kaçamağım olabilir haftaya bu kadar veremeyebilirim.

1 ağustosta 77.6 ile başladım
2 Eylül itibariyle 5.5 kilo vermiş oldum

Geçen hafta 73.6
Bu hafta 72.2
Faaarrrkk 1.400 gr. 🤩🤩

Süpersin canım tebrik ederim darısı benim başıma☺️

Gelelim benim tartı bildirimime.yanlis hatırlamıyorsam
Geçen hafta 79.50
Bugün 78.85
Fark -650 Gr. Az ama buna şükür umarım yavaş da olsa gider spor son gaz devam ediyor incelme de aynı şekilde. Durmak yok yola devam :KK39:

Gelelim benim tartı bildirimime.yanlis hatırlamıyorsam
Geçen hafta 79.50
Bugün 78.85
Fark -650 Gr. Az ama buna şükür umarım yavaş da olsa gider spor son gaz devam ediyor incelme de aynı şekilde. Durmak yok yola devam :KK39:
Spor çok önemli ya sadece 2 hafta düzenli yaptım ve fark gözle görülür bir şekilde oldu

Geçen hafta 73.6
Bu hafta 72.2
Faaarrrkk 1.400 gr. 🤩🤩

İnanamıyorum sana😳😳😳, süpersiiin, düzenli olarak verdiğini biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu👏👏👏 maşallah 🧿

Kızlar nerelerdesiniz tek başıma kilo bildiriyorum iki haftadır 😔
Geçen hafta 72.2
Bu hafta 71.2
Fark -1 kg 💪
Merhaba canım tebrik ederim geçen hafta çok moralim bozuktu hormon ilaçları da alıyorum bu ay biraz şişkinlik yapıyor. Geçen hafta +2 kilo görünce çok canım sıkıldı yazmadım o yüzden. Şimdi normale döndüm birazdan tartilip geliyorum

Merhabalar kızlar geçen haftanın bildirimini de yaparak başlayayım en iyisi
Önceki hafta 78.85
Geçen hafta 80.80
Bugün 79.50.
Sanırsınız para piyasası bir iniyor bir çıkıyor 🙈

Merhabalar kızlar geçen haftanın bildirimini de yaparak başlayayım en iyisi
Önceki hafta 78.85
Geçen hafta 80.80
Bugün 79.50.
Sanırsınız para piyasası bir iniyor bir çıkıyor 🙈
Kız Allah iyiliğini versin para piyasası nerden aklına geldi 😂 gülmekten öldüm resmen
Ya şimdi hormon ilaçları evet olumsuz etkileri çok ama hepsi geçecek inanki. Bi aşağı bi yukarı bi şekilde halledicez. Bak biz binadaki komşularla watsapta grup kurduk 🤣 salı günleri de onlarla tartı günüm. Yediğimizi içtiğimizi resmen rapor ediyoz 😅

Geçenlerde doğum günümdü. Annemler farklı ildeler bu sefer gelemediler kutlamaya. Kapıya bi baktım kurye gelmiş elinde 5 kg sıvıyağ. Anne dedim adresi yanlış yapmışsın senin siparişin bana gelmiş 🤣 diyo ki yok kızım pasta sipariş etcektim diyetini bozmayalım dedik bari ihtiyacını görecek bişey olsun dedik yağda karar kıldık 🤣🤣🤣🤣 ah ah pasta yollasaydı inan ki hepsini yerdim diyet miyet tanımazdım. Ama baktım ki kilo vermişim dışardan da farkediliyo, tamaamm dedim durmak yok haydi diyete devam😅

Geçenlerde doğum günümdü. Annemler farklı ildeler bu sefer gelemediler kutlamaya. Kapıya bi baktım kurye gelmiş elinde 5 kg sıvıyağ. Anne dedim adresi yanlış yapmışsın senin siparişin bana gelmiş 🤣 diyo ki yok kızım pasta sipariş etcektim diyetini bozmayalım dedik bari ihtiyacını görecek bişey olsun dedik yağda karar kıldık 🤣🤣🤣🤣 ah ah pasta yollasaydı inan ki hepsini yerdim diyet miyet tanımazdım. Ama baktım ki kilo vermişim dışardan da farkediliyo, tamaamm dedim durmak yok haydi diyete devam😅
Ne iyi etmişler hiç değilse birkaç ayını kurtarır pasta yiyince bitiyor ☺️ ne güzel farkedilir olmasına sevindim insan zayıfladıkça rahatlıyor. Ben geçen hafta ara kanamayla adet karisip 21 gün falan kanama yaşayınca hormon ilaçları almaya başladım bir aşağı bir yukarı gidip gelip duruyor şükür sıkıntım geçiyor gibi de ne yapalım o da geçecek

Ne iyi etmişler hiç değilse birkaç ayını kurtarır pasta yiyince bitiyor ☺️ ne güzel farkedilir olmasına sevindim insan zayıfladıkça rahatlıyor. Ben geçen hafta ara kanamayla adet karisip 21 gün falan kanama yaşayınca hormon ilaçları almaya başladım bir aşağı bir yukarı gidip gelip duruyor şükür sıkıntım geçiyor gibi de ne yapalım o da geçecek
Sıkıntın geçsin de kiloyu bir şekilde halledicez canım. 1 haftalık aralıklı orucu tavsiye ederim sana. Vücut arınıyor cok iyi oluyor. Bende birkaç hafta oldu bırakalı yine başlasam cok iyi olack

Sıkıntın geçsin de kiloyu bir şekilde halledicez canım. 1 haftalık aralıklı orucu tavsiye ederim sana. Vücut arınıyor cok iyi oluyor. Bende birkaç hafta oldu bırakalı yine başlasam cok iyi olack
Canım mide rahatsızlıklarıma pek iyi gelmiyor ağrım çok oluyor denedim daha önceleri hatta geçtiğimiz haftalarda tekrar denedim metabolizmam kilitleniyor arada bir şeyler yemem gerekiyor

Kızlar , düzenli gelseniz bende sizinle başlamak istiyorum ama bakıyorum çok düzenli gelmiyorsunuz ☹️☹️

Kızlar , düzenli gelseniz bende sizinle başlamak istiyorum ama bakıyorum çok düzenli gelmiyorsunuz ☹️☹️
Canım ben günlük burdayım. Ama bildirimleri cuma günü bildiriyoruz. Zaten 3 kişiydik aysegül en son tatile gitti pessinusta sağlık sorunları ile ilgileniyordu.

X