Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

Nasılsınız kızlr ben bu aralar biraz yorgunum kışlık hazırlıkları yapıyorum sosluk buzluk hazırlıgı felan yediklerime dikkat ediyorum ama spor yapamadım bir kaç gündür yarında sos kaynatacagım
iyi yapıyorsun canım. kış hazırlıklarını çok severim. kolay gelsin sana. neler yaptın bu arada?

iyi yapıyorsun canım. kış hazırlıklarını çok severim. kolay gelsin sana. neler yaptın bu arada?
Sağol canım
Menemenlik domates felan koydum kavonoza
Yarın acı biberli sos yapacagım
Yağlı kapya biber yapıp kavanoza koydum buzluga dolmalık biber attımkapya biber felan attım dolmasını cok seviyoruz
Yeşil fasulyeyi kavurup buzluga attım

Sağol canım
Yağlı kapya biber yapıp kavanoza koydum buzluga dolmalık biber attımkapya biber felan attım dolmasını cok seviyoruz
eline sağlık iyi yapmışsın. güzel oluyor kışın. biz de yazın sebze kuruturuz, derin dondurucu için sebze hazırlarız. ayrıca dolap için şişe domates, acı biberli sos vs yaparız. iyi oluyor.

eline sağlık iyi yapmışsın. güzel oluyor kışın. biz de yazın sebze kuruturuz, derin dondurucu için sebze hazırlarız. ayrıca dolap için şişe domates, acı biberli sos vs yaparız. iyi oluyor.
Aynen kuzum kış için elin altında olması güzel birde yaz yiyieceklerini kışın bulamıyoruz yada cok aşırı pahalı oluyor tadı tuzu olmuyor en iyisi Boyle yaomak benim evim cok güneş gordugu için birşey kurutamıyorum 2 sene önce kıl biber kurutmuştum dolmalık biber patlıcan kuruttum hepsi kurtlandı guvelendi okadar emeğim çöp oldu oturup aglamıştım canımın sıkıntısından artık birşeyler kurutamıyorum dondurucu olsa kurutur haşlar dolaba kaldırırım da maalesef sadece nofrost var oda yetmiyor şimdi den doldu birkaç atacagım şeyler de var artık içinden biraz birşeyler çıkarıp oyle atarım

Sağol canım

Ellerine sağlık canım çok güzel yapmışsın ben de severim kış hazırlığı yapmayı içimden gelmese bu sene bile az çok bişeyler yaptım

Ellerine sağlık canım çok güzel yapmışsın ben de severim kış hazırlığı yapmayı içimden gelmese bu sene bile az çok bişeyler yaptım
Canım valla cok yorucu geliyor ama bu sefer de kışın yiyecek bişey bulamıyoruz bu zamanlar da yorucu ama kışında el altında olunca iyikinde yapmışız diyoruz 😁🤭🤭

X