ZTB de iyi bir Doktor

nuri danışman.Ztb de riskli gebelikler klinik şefi.Kuğulunun yukarısında özel muayenehanesi var.ıkinci gebeliğim.Ben çok memnunum.

ztb de sadece riskli gebeleremi bakıyo çünkü benim herhangi bir problemim yok gebelikle ilgili ve özelinin fiyatı nekadar

yoo normal gebelere de bakıyo.Ben ilk hamileliğimi sorunsuz geçirdim.Bu gebeliğimde de bi problem yok şimdilik.Ama riskli gebelikte uzman olması çok avantaj bizim için diye düşünüyorum.Muayene ücreti özelinde 180 olması lazım.Kan şeker vb.tahlilleri Ztb de ücretsiz,ikili ve dörtlü testleri Düzen de ücret karşılığı yaptırıyoruz.

yok hiç bi devlet hastanesinde bu uygulama yok maalesef.Sezeryan olursa giriyo ama normal doğum olursa o zaman nöbeti olan doktorlar giriyo.

m. serdar oğuz'u tavsiye ederim. hamileliğimi en başından beri takip ediyor (doğumuma yaklaşık bir ay kaldı) muayenehanesi gop / nenehatun'da... rahat, sıcak kanlı ve ilgili bir doktor...

şu ana kadar yönlendirdiğimiz herkes de çok memnun kendisinden...

doğumu ztb de mi yapıcaksın?düzenli gidersen doğumuna giriyomu

özel sigortam var, o nedenle özel hastanede yapmayı düşünüyorum ama sanırım düzenli takip ettiği hastaların ztb'de doğumuna giriyor. en azından sezeryanlara girdiğini duymuştum. ama normal doğum için de bu geçerli mi bilemiyorum. gitmeden sekreterinden veya kendisinden bu konuda telefonla bilgi alman mümkün olur sanırım.

X