Zoretanin süreciyle ilgili bir soru

Sevdaya gazel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
1.059
3.615
Kızlar merhaba. Zoretanin kullanmaya başladım bir aydır. Bulunduğum şehirde güvenebileceğim bir dermatolog bulmakta zorlandım. En son Google yorumları iyi olan kendi kliniği bulunan bir dermatologa karar verdim. Klinik ilaç tedavisi dışında estetik uygulamaların da yapıldığı bir yer. Medikal estetik uygulamaları daha maliyetli olduğu için onlara daha önem verdiklerini hissettim. İlk ay 10 mg Zoretaninle başladım fakat her gittiğimde karbon peeling öneriyorlar. Normalde Zoretanin tedavisi 6 7 ay sürerken karbon peelingle üç aya düşeceğini söylediler. Bir de ilk aydan sonra ikinci ve üçüncü ay 20 mg Zoretanin yazdı. Sormak istediğim Zoretanin sürecinde karbon peeling yaptırıp fayda gören oldu mu? Cidden değeceğini bilsem emin olsam maddi anlamda zorlayıp yapacağım. Bir de Zoretanin sürecinde iki ay arka arkaya aynı mg la devam eden oldu mu? Süreci mi uzatmaya çalışıyorlar, karbon peelingle ikna olayım mı istiyorlar emin değilim.

Selam bende zoretanin kullanıyorum şu an. İlk ay 20mg başladık ikinci ay 30mg çıkardı ama kan değerlerim uygun gelmedi(trigliserid yükselmiş) tekrar 20mg düştük. Düşük doz gittiğimiz için 1 yılı bulabilir ortalama dedi. Karbon peelingi daha önce yaptırmıştım bir yıl önce. Çok boş bir uygulama o an geçiyor sonra yine aynı kesinlikle kalıcı değil ya da benim cildime uygun gelmedi bilemiyorum. Memnun kalanlar varsa yazar zaten. Memnun kalmadığım gibi microblading kaşıma atış yapmışlar uçları kızardı kaldı

Genelde sizde olduğu gibi 20 mg la başlanıldığını duydum o yüzden tereddüt ettim. Tabii bir de kiloya orantılı dozlarla başlanıyormuş sanırım. Ben 50 kilonun altında olduğum için düşük dozla başladı belki de ama karbon peeling için ısrarcı olunca süreci mi uzatmaya çalışıyorlar dedim. Bu tarz uygulamalar vakit nakit kaybı olabiliyor. O yüzden tecrübesi olanlara danışıyorum ben de. Karbon peelingi yaptırdığınız yer güzellik merkezi miydi klinik miydi? Cihazlarını falan baya övdü kötüleyecek değil tabi de of çok kararsızım

benim kg maşallah doğum sonrası olduğum için o yüzden bilemiyorum canım yok öyle güzellik merkezlerine güvenemiyorum cihazlarına ben. Klinikte yaptırdım. Dr belirledi tedaviyi 3 seans mı 4 mü ne + 2 medical cilt bakımı

Bana da dört seans dediler teşekkür ederim cevaplarınız için

Bana da dört seans dediler teşekkür ederim cevaplarınız için
Rica ederim umarım iyi gelir şu an ben yine özel hastaneye gidiyorum hastaneninde güzellik merkezi var ama dr hiç gerek yok bu ilaç zaten her şeyi düzeltecek dedi istese gel şunu bunu yapalım derdi bence oda

Rica ederim umarım iyi gelir şu an ben yine özel hastaneye gidiyorum hastaneninde güzellik merkezi var ama dr hiç gerek yok bu ilaç zaten her şeyi düzeltecek dedi istese gel şunu bunu yapalım derdi bence oda
Heh işte bunlar ille karbon peeling medikal cilt bakımı dye tutturunca irrite oldum. Önce tedaviye bak değil mi? Zaten muayene ücreti ilaçlar yeterince maliyetli. Varımı yoğumu size mi aktarayım ben bir garip memur

Heh işte bunlar ille karbon peeling medikal cilt bakımı dye tutturunca irrite oldum. Önce tedaviye bak değil mi? Zaten muayene ücreti ilaçlar yeterince maliyetli. Varımı yoğumu size mi aktarayım ben bir garip memur
bu zamana kadar hangi kliniğe gittiysem aynısı oldu. Ay size şunu yapalım bunu yapalım iyi gelir yaptırıyorum sonra yine aynı başa sarıyor. Her ay yaptırmak lazım bence bu tarz şeyleri ki sürekli etki etsin. Yaptırmıyorum artık zaten hamilelikten kalan sivilcelerimi hiçbir şey geçirmez ilaç bile daha çok az etki etti düzelecek inşallah

Oohoo her ay medikal bakıma o kadar para verebilecek olsam direkt estetik yaptırır kökten çözerim her şeyi bir de bu tarz uygulamaların geçici anlık olduğunu düşünüyorum. Dediğiniz gibi anca sürekli yaptırmakla sonuç alınabilir ki sürekli bunlara bağımlı kalmaktansa tedavi edilmesi daha mantıklı olur bence. Umarım sizin de cildiniz en kısa zamanda düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…