Zor durumdayımmm

ofofelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
16
0
42
Kızlar ya ben bişey mrk ediyorum stres hamilelikte çok mu zararlı gerçekten yani elimden geldiği kadar rahat olmaya çalışıyorum ama bi yere kadar oluo
stres tansiyonumu çıkartcak bebeğime bişey olcak die yataktan kalkasım bile gelmio iyice evhamlı oldum
doktoruma sordum bişey olmaz dedi sadece çok streslenirsen erken doğum yaparsın başka bişey olmaz korkmaa dedi aam ben çok korkuyorum
bu halim hiç normal değil galiba çok üzülüyorum

canım stres yapma bencede kafana takarsan tansiyonun çıkar bol bol dua et bence bendede vardı hamileyken tansiyon durumu ama hiç umursamadım şu an yaz çok sıcakta dışarı çıkma bol bol su iç birde tuzlu yememeye dikkat et ve sakın ama sakın tansiyonunu devamlı ölçme ben geçenlerde ölçe ölçe ruh sağlığımı bozdum ama şimdi iyiyim şeytandan geliyo fazla evham yapma allaha sığın canım allaha emanet ol

Cnm kaÇtı tansıyonun hamıleyken dedıĞın gıbı ben de bı ara sÜreklı tansıyon ÖlÇÜyodum kafayı yıcektm nerdeyse Şımdılerde gene evhamım baŞladı bu arada ben 31 haftalık hamıleyım ya sen

Bendede var o evham,endişe... her duyduğum kötü şey bendede olcak diye kendi kendimi yiyorum birde benim tedaviyle oldu hamileliğim o yüzden daha da pimpirikliyim,bilmiyorum böyle ne yapıcam kendimle...Allah yardımcımız olsun....

canım bu kadar evham yapma tehlikeli haftaları atlatmışsın bebeğin bugün doğsa yaşar bunu düşünerek hareket et istersen

X