zmirde vajina estetii olan arkadalarmz var m?

Aay süpersin yaa.....Gerçekten de öyle.Belki onlarda da aynı sorun var.Arkadaşım çoook saaol acayip destek oldun bana. Süpersin.:KK54::KK54::KK54:
bu arada sen nasılsın? İyileşme sürecin nasıl gidiyo? Dikişler nasıl durumda? Dikişler kendiliğinden mi düşücek yoksa doktor mu alacak? Bi daha kontrol seansı falan olacak mı acaba?

rica ederim ne demek...biz neden buradayız birbirimize destek olmak için...:13: benim iyileşme sürecim şimdilik iyi gidiyor baya düzeldim artık...dikişler kendi düşüyor yada eriyor işte...:) çoğu kayboldu umarım bir sorun oluşmaz...kontrolede gitmiştim bir sorun yok gayet iyi demişlerdi şimdilik sorunsuz bakalım...:KK31:

Herşeyin iyi gitmesine sevindim şekerim.En kısa zamanda ben de burda güzel şeyler paylaşırım umarımm.

İnşallah canım onun haberini de paylaşırım seninle burdan:KK49:. Canım ya bişey daha takıldı kafama....İnternetten labioplasti diye before after fotolarına baktım ama içim hiç rahat etmedi.Biçoğunun operasyon sonrası hali de içler acısı.:84::84: Özellikle şunu merak ediyorum; klitorisin üzerindeki fazla deri de alınıyo mu? Yani ayaktayken karşıdan bakılınca klitoris görünüyo mu?:KK58:

canım daha önceden dediğim gibi vajina yapısına göre değişiyor olabilir...benim kilitorise dokunulmadı yada ben hiç bu konuyla ilgili birşey söylemedim ondan dokunulmamış olabilir...sadece iç dudaklardan rahatsızdım onu düzelttiler...benim normalde dışardan biraz belli oluyordu şimdi gözüken bölüm biraz daha küçüldü...ama herşeye ragmen eski halinden iyi oldugu kesin:82: dediğin fotolara bende şimdi bakcam merak ettim:26:

merhaba herkese..oncelikle sorunuzu cewaplamak istiyorum evli olmayanlara yani bakirelerede yapiliyor..ben 4 gun once labioplasti ( ic dudak kucultme ) ameliyati oldum..suan iyilesme surecinde ewde yatiyorum. eger sorulariniz olursa sewerek cewaplandirabilirim.:KK3:

merhaba herkese..oncelikle sorunuzu cewaplamak istiyorum evli olmayanlara yani bakirelerede yapiliyor..ben 4 gun once labioplasti ( ic dudak kucultme ) ameliyati oldum..suan iyilesme surecinde ewde yatiyorum. eger sorulariniz olursa sewerek cewaplandirabilirim.:KK3:

Canım sen ameliyatını izmir de mi oldun? Doktorunu paylaşabilir misin bizimle? :)

Canım sen ameliyatını izmir de mi oldun? Doktorunu paylaşabilir misin bizimle? :)

tatlim ben istanbulda oldum ameliyati.ben ameliyat olali 3 hafta olcak.doktorumun adi nevra topalismailoglu.dikislerim dusmeye basladi.1 haftadir oturmam yurumem cok normal.ama 2 hafta falan biraz rahatsiz ediyordu dayanlilcak sekilde we degerde :)) 2 milyara oldum bide.baska sorularin olursa cewaplarim canim

arkadaşlar merhaba beni de bu konuda aydınlatırsaNIZ sevinirim ben 2 çocuk annesiyim normal doğum yaptım doğumdan sonra genişlediğini düşünüyorum bu yüzden ameliyat olmak istiyorum izmirliyim hangi doktora gitmemi tavsiye edersiniz birde fiyat aralığı nedir bilgi verirseniz sevinirim

geçmiş olsun arkadaşım...bende dün dünyalar güzeli bir dr. istediğim operasyonu oldum sonunda...MYRA estetik merkezi Ebru DURMUŞ dünyalar tatlısı sanki melek hiç canımı acıtmadı şimdilik herşey yolunda...bana gösterilen ilgi ve şevkat şimdiye kadar görmediğim bir durumdu (tabii doktorlardan:) çok şaşırdım ve çok mutluyum...hmm bu arada Ebru DURMUŞ estetik ve plastik cerrah...kendisine kocaman sevğiler:98: sorusu olan arkadaşlar varsa burdan cevaplayabilirim...sevgiyle kalın...

bende ebru hanımda dövmemi sildirdim gerçekten mükemmel bi bayan

canım ben labioplasti yani küçük dudakların normalden büyük olup küçültülmesi idi...eger başka sorularınız olursa lütfen çekinmeden sorun bu konuda herkeze yardımcı olabilirim...:90:

canım ya ben de labioplasti yaptrmak istiyorum.maaliyeti ne kadar oldu senin ameliyatın?:18:

merhaba...bende bu ameliyatı olmayı düşünen ama bir türlü cesaret edemeyenlerdenim...sen yapmışsın öncelikle geçmiş olsun...sonra da tebrik ederim cesaretinden ötürü...benim de merak ettiklerim var yanıtlayabilirsen çok sevinirim...ameliyatta narkoz mu verdiler..bazı yerlerde lokal yapılıyormuş...sonrasında ne kadar hastanede kaldın ağrın kanaman oldumu acaba...ameliyata girmeden önce bile hastanede ne tür hazırlıklar yapıyorlar gibi aslında en ince ayrıntısına kadar merak ediyorum :KK43: hiç ameliyat olmadım ve iğneden bile korkuyorum..düşün artık :) şimdiden teşekkür ederim...

merhaba ..tüm yazdıklarını okudum ve ınandım sana acayıp derecede takmıs durumdayım ıcınde bulundgum kusuruma...ve ben senı dınleyıp ebru doktordan yarın randvu alıcam ama daha sonra pisşman olur muyum ıste bu benı endıselendıren:KK43:

Pazartesi günü İzmir Buca'da "Buca tıp" hastanesinde Uzman Dr. Aylin Barbaros tarafından başarılı bir ameliyat geçirdim.Üstelik sağlık güvenceniz varsa çok küçük bir rakamla bunu yaptırabilirsiniz.Önce randevu aldım tabii....şimdi evdeyim çok mutluyum bunu gerçekleştirdiğim için. Beni çok huzursuz ediyordu çünkü...Daha önce bir hastasından duymuştum.vajinal operasyonum başarılı oldu.Üstelik ilgi,güler yüz beni şaşırttı doğrusu..sizede tavsiye ederim..2 ay ilişki olmayacak dedi.sonuçtan çok memnum..

yaaa bende bu ameliyatı olmak istiyorum ama kaç k,işiye yazdım sordum cevap alamadım. :KK43:(( 2000 3000 gibi rakamlar dönüyor ortada :KK43:(( buca tıp'da ssk karşılığı az bir rakamla oldum demişsin, beni biraz bilgilendirir misin, sonrasında pişman oldunmu falan. birçok şey sormak istiyorum sana :KK43:(((:-)84:

Bu iyi doktorların hepsi mi İstanbulda ya.. Aydından nasıl gideyim oraya.. İzmirde mutlaka vardır iyi bir yer.. ama neresi :2:

X