zledik birbirimizi hadi sakarya bulumaya!!!

ağlama kııs şaka yaptıım,kaç sen gene kaç...

heheheh işte kurbanım, noldu bacım hemmen sopanı almışın,sen nisan 1 yaparsın ,bende nisan 4kaydirigubbakcemile3

anladımki ama bozuntuya vermedimm beni keklemek kolay değeldir şikerim...:icecream:
Zati eskaza bir gelmeseydin evden sürüye sürüye getirirdim seni
klava:

Kentparkın orda şeker çarkmesireninde karşısındacokacimcoook

ağlama kııs şaka yaptıım,kaç sen gene kaç...

heheheh işte kurbanım, noldu bacım hemmen sopanı almışın,sen nisan 1 yaparsın ,bende nisan 4kaydirigubbakcemile3

4 nisan mııııııı :1shok:eh bizde yaparız sana zamanı gelince bir güzellikkkkkkkkdelikafadulden

anladımki ama bozuntuya vermedimm beni keklemek kolay değeldir şikerim...:icecream:
Zati eskaza bir gelmeseydin evden sürüye sürüye getirirdim seni
klava:

tabe caanım ne demessiiin,
şaka bi yana şimdilik kesin gelcem ,inş.son anda bi pürüz çıkmazda,malum pazar kocişim evde önce onu kandırmam lazım dime,nasıl kandırabilirim hade bana aklı verin bakem..:jeyyar:
myhope güzellik yapan sen ol bacım lüfen yane....

Son düzenleme:

hade canım hadeeee sen bilirsin işini:jeyyar:cilveli hatun seniiyerimseniben

tabe caanım ne demessiiin,
şaka bi yana şimdilik kesin gelcem ,inş.son anda bi pürüz çıkmazda,malum pazar kocişim evde önce onu kandırmam lazım dime,nasıl kandırabilirim hade bana aklı verin bakem...

Ya bende kesin gelecemde...
Korkuyorum işte yolda biri bana aşık felan olursa bende onu kıramazsam.Orayada gelemiyecem.Off gördünüzmü şimdi içime kuşku düştü
::bbo:

kızlar lütfen şakada olsa artıkın kimse gelmicem yazmasın yüreğim bi üçüncüsünü kaldıramıcak yaneeekafamçokkarıştıben bu nisan ayını heeeç sevmedim:1no2:

Korkuyorum işte yolda biri bana aşık felan olursa bende onu kıramazsam.Orayada gelemiyecem.Off gördünüzmü şimdi içime kuşku düştü

amaaan dert ettiğin şeye bak canıım karşısı nikah salonu hayatım önce yemek sonra nikah dersin dadluuum-tatlicadiarzu-

olur mu olur kısmeet,neye gelemicekmişin damatımızıda getirirsin ifadesini alarızsengözlerimebaksanab

olur mu olur kısmeet,neye gelemicekmişin damatımızıda getirirsin ifadesini alarızsengözlerimebaksanab

Ozaman köfteleri fazladan söyleyin. benimkinin ekmekleri fazla olsun lütfeenn...Aşkımınkininki 2 porsiyon olsun.cokacimcoook

kızlaaaarrr ohh muhabbet almış başını gitmiş yarına sıkı hazırlık vaa
hadi bakalım bendenizcim walla nikah salonuda tam karşıda kıı kaydirigubbakcemile2
ya kızlar saat 2 de ismayılın önündemi olcezz içindemikaydirigubbakcemile3
genelde yeniler böyle sorular sorar kızlar idare edin:icecream:

valla şekerim biz genelde içeri girip bi güzel kuruluyoruz ama sen istersen önüne gel elbet senide bi alan olur:jeyyar:

Şimdi şöyle şekerim içeri giriyosun bir masaya oturuyosun sonra içeri her giren bayana manalı manalı bakıyosun. Acaba bu KK'danmıdır diye...delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…