Zigojyn Plus F

cansukale

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2022
3
0
38
Merhaba arkadaşlar; Tüp Bebek öncesi yumurta sayımı artırmak için Doktorum bana Zigojyn Plus F i kullanmamı önerdi. Ürünün içeriğini inceledim. Bayağı iyi olduğunu gördüm. Daha önce kullanan varsa yorum alabilir miyim ?

Merhaba ben de 1 haftadır kullanıyorum. Hamile kalmamda bir sıkıntı yok ama hoca birde 3 ay bu ilacı deneyelim dedi bende hiç bir yorum bulamadım. Rabbim hepimizin kucağını doldursun

Merhaba Arkadaşlar; Tam 1 Ay oldu Cuma günü doktorumun yanına gittim. yumurta sayılarımda hız artış olduğunu ve böyle giderse çok iyi olduğunu söylediler. gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum. gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.

Merhaba
1 sene boyunca korunmasız ilişki yaşadık ama gebelik olmadi, doktora gittik hem eşim hem benim için gerekli tahliller + rahim filmi çektim. Hicbir sorun çıkmadı. Rahim filmi sonrası şans daha yuksek oluyor dendi ama ilk 2 ay 10 ar gun gecikme oldu ama ne yazık ki gebelik olmadi. 3 ay covid oldum( 10 gun onceden adet oldum) 4 ay by ilaca basladik. Normalde adet baslangicindan 10 ya da 12. Gun yumurtamlamam olurdu ama bu ilaci kullaninca yumurtlamami hissetmedim ovulasyon testi aldim ama yumurtalama henuz yok. ( bu ilaci kullanan kisiler yumurtalama gününü değiştiriyor mu? Fikriniz var mı? )

Merhaba
1 sene boyunca korunmasız ilişki yaşadık ama gebelik olmadi, doktora gittik hem eşim hem benim için gerekli tahliller + rahim filmi çektim. Hicbir sorun çıkmadı. Rahim filmi sonrası şans daha yuksek oluyor dendi ama ilk 2 ay 10 ar gun gecikme oldu ama ne yazık ki gebelik olmadi. 3 ay covid oldum( 10 gun onceden adet oldum) 4 ay by ilaca basladik. Normalde adet baslangicindan 10 ya da 12. Gun yumurtamlamam olurdu ama bu ilaci kullaninca yumurtlamami hissetmedim ovulasyon testi aldim ama yumurtalama henuz yok. ( bu ilaci kullanan kisiler yumurtalama gününü değiştiriyor mu? Fikriniz var mı? )
Canım bu ilaca karşı umutlarım bitti 2 kutu bitirdim gebelik göremedim ve bunun hakkında ne Bir bilgi var ne adam gibi prespektus

Merhaba
Ve sadece Diyarbakır'da onermisler size kim önerdi nerde?

Bana da Diyarbakir'da memorial hastanesinde doktorum önerdi. Ama su an normalde yumurtlama dönemimi geçtim her gun test yapiyorum yok bir sey :KK43: eskiden belirtimde olurdu ama su an hicbir sey yok :KK43:((

Benim merak ettiğim benim gibi önceden yumurtalama doneminde belirti hisseden ama ilac sonrası hicbir sey hissetmeyen var mı? :KK43: bu gebelik olayi cok sinir bozucu usandım şimdiden:)

Bana da Diyarbakir'da memorial hastanesinde doktorum önerdi. Ama su an normalde yumurtlama dönemimi geçtim her gun test yapiyorum yok bir sey :KK43: eskiden belirtimde olurdu ama su an hicbir sey yok :KK43:((
Kuzum bu ilaç fiyatına göre çok umutlandirmisti ama fasa fiso geldi sen istersen kullanmaya devam et bana ben 3. Kutuyu almaktan vazgectim

Benim merak ettiğim benim gibi önceden yumurtalama doneminde belirti hisseden ama ilac sonrası hicbir sey hissetmeyen var mı? :KK43: bu gebelik olayi cok sinir bozucu usandım şimdiden:)
Canım ben hiç test yapmıyorum o yüzden sana bu konuda yardımcı olamayacağım malesef🥺

Ben başka illerde bulunan tanıdıklarım vasıtasıyla sordurdum bu takviye edici olarak cok iyi dediler ama yumurtalama hala bende yok ondan merak ettim. Daha fazla kişi de kullanmadı galiba keske daha çok kisi yorum yapabilseydi

Doktorunuz kim acaba uğur hoca mı banada onu onerdilerde ben öncesinde de iki ay kullanmıştım

Evet, Ugur hoca. Sizde de kullandığınız aylarda yumurtalama da gec falan oldu mu? Ben ovulasyon testi kullandım ama hala T çizgisinde bir koyuluk olmadi 26. Gündeyim normalde çoktan olurdu.

Merhabalar bana da verdi uğur hoca bu ilaçtan ama benim FSH hormon testim çok çok düşük çıktığı için 2 ay boyunca bunu kullanmamı söyledi hormonları dengelemek için

X