zift lekesi ni mucize çıkarma yöntemi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
:roflol::roflol::roflol:ziftlekesini çıkartmak için size çok komik bir bilğiyi aktarmak istiyorum ziftli olan bölğenin üzerine idrar dökmek zifti çıkarıyor inanın kesin çözüm ama idrar sıcak olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
:roflol::roflol::roflol:ziftlekesini çıkartmak için size çok komik bir bilğiyi aktarmak istiyorum ziftli olan bölğenin üzerine idrar dökmek zifti çıkarıyor inanın kesin çözüm ama idrar sıcak olacak

bunu daha önce öğrenmiş olsaydım ayakkabıma işerdim töbe töbe :roflol::roflol:

• Konu Sahibi EU1
bende mürekkep için aynı yöntemi duymuştum ama denemedim doğrusu

• Konu Sahibi EU1
sıcak olucak diyorsunda ısıtcakmıyız idrarı heheh

• Konu Sahibi EU1
son derece ciddiyim yeni aldığım kot pantalonuma işeyeceğim aklıma gelmezdiama işe yaradı

• Konu Sahibi EU1
lülülülülülü:dance:sırnaşık şeybirazdanda spor ayakkabıma uyğulayacağım bacular lülülülülülü

• Konu Sahibi EU1
olabilir.

idrarın steril olduğunu biliyorum.

yanık olan bölgeye hemen idrar dökülürse iz kalmadığını biliyorum eskilerden duyup bizzat annesi tarafından uygulanan birisini biliyorum hiç iz kalmamıştı.

• Konu Sahibi EU1
Herşeyimiz Mucize Ayyy çişimiz Bile Ne Mükemmel Yaratilmişiz..

tabiki kızlar idrar mükemmel,yara kapatıcı,kılıc yarasını bile üçgünde kapatırmış.
demekki zift içinde etkili,bunu ilk defa duydum ve çok şaşırdım.
ama taze olcak haaaa

Çişteki Mucize (kitabın ismi aynen böyle) diye bir kitap okumuştum eskiden.

hatta eskiden deterjanlar yokken insanlar kirli çamaşırlarını çamaşırhanelerde, idrar kazanlarında yıkarmış.
idrarın temizleyici özeliği var.

üreticiden direkt tüketiciye olayi:roflol:
Bi komsumdan bende duymustum, yanigin üzerine cisini yaparsan hem agrisini alir hem kabarmaz diye ama denedimmi onu bilmiyom...
esi de demisti, bu kadinin bütün tedavi yöntemi poh ve cise dayalidir diye:roflol:

arkadaşları gülmeyin lütfen , bununla ilglii bi deyim bile vardır;
"yaralı parmağa işemez diye "
demekki var bişeyler bu çişte şakkıdı

ewt arkadaşlar çişin mucizeleri diye bir kitap varmış gerçekten. Bende duydum adını ama okumadım. ama annemde söyler çiş herşeye devadır diye. bu arada bişey daha duydum: ağda yaptığınız yeri çiş ile yıkarsanız ağdadan hemen sonra, tüylerde azalma oluyormuş. hiç denemedim ama merak ta etmiyor değilim şakkıdı

allah size ne diyim sabah sabah güldürdünüz beni ya görüyormusunuz nelere dair miş eğer eskiler dediyse doğru demiştir ama şu en son ki mesajı merak ettim deneyen oldu mu acaba ağda dan sonra bu işlemi yapan oldumu ki :)))

sıcak idrar derken hemen paçaları indirip en tazesinden işiycen heralde lekenin üzerine:roflol:
ben zift için tineri alayım canım idrarla uğraşamam pis ya ığğğyyk:1shok:

kafamçokkarıştı
İğrenç, sonradan mı ısıtacağız peki?:roflol:

ya benım salonumdakı parkelerımın bı kosesı sureklı zıft cıkarıyoo.
sımdı ıdrarmı dokucem salonun köşesıne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…