zeytinagaci istediği yatak odasına kavuştu sonunda.. :)

maşallah çok hoş olmuş güle güle otur eşinle... cibinliğe bayılırım ama eşim daralıyo istemiyo o yüzden :)

maşallah çok hoş olmuş güle güle otur eşinle... cibinliğe bayılırım ama eşim daralıyo istemiyo o yüzden

aynı sorun bizde de var "koparıp atıcam bi gece her yerime dolanıyor bu" diyor, gece yatak başlığının arkasına atıyorum ben de. halbuki ben prenses gibi hissediyorum kendimi cibinliğin içinde

Mesahı defalarca göndermişim editleyemiyorum da yeni siteyi çözemedim kusura bakmayın

Güle güle oturun,çok şirin olmuş maşallah.Bence de fazla aksesuara gerek yok.
English Home'da pembe dantel sehpa örtüleri var.Onlar sanki odana çok yakışır diye düşündüm.

çok güzelll tatlı olmuş huzurla oturun

slm harıka olmusss.... halını cok begendım markası nedır acaba sakıncası yoksa

Güle güle oturun,çok şirin olmuş maşallah.Bence de fazla aksesuara gerek yok.
English Home'da pembe dantel sehpa örtüleri var.Onlar sanki odana çok yakışır diye düşündüm.

buna bi bakıcam, teşekkürler fikir için.
dantel normalde pek sevmem ama kibar bişey olursa kullanabilirim

Herşey çok güzel maşallah
Eşim Askerdeydi demişsiniz evliyken mi askere gitti ? Bizimde askerlik yok daha öncemi gitse sonramı gitse karar veremedim gitmesine daha 3 yıl var neredeyse biz 6 yıldır beraberiz nasıl oluyor zor oluyormu

6.5 yıl beraberlikten sonra evlendik.
eşim de evlendikten 1.5 sene sonra askere gitti.
valla zor oluyor, keşke evlenmeden gitseydi dedik ama geçti gitti çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…