ZEYNEP KAMİLDE HSG ÇEKİMİ

maviseverkadin

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
13
7
24
Merhaba kızlar Zeynep kamil hastanesinde bugün HSG çekildim. Aşılama için evraklarım bununla bitmiş oldu. Benim gibi tedaviye başlayacaklar var mı ? Birbirimizi bilgilendirmiş oluruz :)

Merhaba, konu dışında size soru sorayım 😊 kontrole mi oraya gittiniz yoksa sadece hsg mi çektirdiniz benimde çektirmem lazım araştırma yapıyorum

Anladım, devlet hastanelerinde çok çekilmiyor hsg o yüzden sordum teşekkür ederim, Rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin :)

Merhaba kızlar Zeynep kamil hastanesinde bugün HSG çekildim. Aşılama için evraklarım bununla bitmiş oldu. Benim gibi tedaviye başlayacaklar var mı ? Birbirimizi bilgilendirmiş oluruz :)
Hsg çekiminiz nasıl geçti? Ben de yarına randevu aldım ama C kollu cihazla mı bakıyorlar nasıl özeldekiler kadar ilgili mi davranıyorlar korkuyorum

Çekildiniz mi nasıl geçti ? Geçmiş olsun
Teşekkür ederim. Çekildim, kısa bir işlemdi ama malesef çok ağrılıydı. Önce adet ağrısına benzer ağrı başladı orta seviyeydi dayanıyordum sonra birden müthiş ağrıdı karın, hatta dayanamicam diye bağırdım şimdi geçecek az kaldı dediler hakketen de 10 15 saniye kadar sürdü. İşin güzel yanı işlem biter bitmez tüm ağrı geçti ufacık sızı kaldı o sızıyla o gün baya dolaştım yani hafif bir sızıydı. Yanii hassas olan özelde çektirebilir o acıyı çekmemek için gerçekten kötü bir tecrübe ama dayınılıyor ve geçiyor

X