zevk suyundan hamile kalan var mı?

citogay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
46
0
Arkadaşlar eşim bebek istemiyor şu an geri çekilerek korunuyoruz ( yani dışarı boşalma). Adetim 4 gün gecikti bu ay. Sizce hamile kalmam mümkün mü? Yorumlarınızı bekliyorum.

olabilir.. Geri çekme yöntemi bir kotunma biçimi olarak görünse de riski diğerlerine göre daha fazla kontrolğ zor yani eşiniz farketmeden olmuş olabilir.. Küçük bir ihtimal ama psikoojik olarakta gecikmiş olabilir eğer regliniz her ay düzenliyse ve bu ay geciktiyse bir gebelik testi yapın negatif çıkar ve birkaç gün daha gecikirse bir kadın doktoruna görünüp tahlillerini yaptırın hprmonlardaki yükselmelerde regliyi geciktiyor yada kistler..

olabilir.. Geri çekme yöntemi bir kotunma biçimi olarak görünse de riski diğerlerine göre daha fazla kontrolğ zor yani eşiniz farketmeden olmuş olabilir.. Küçük bir ihtimal ama psikoojik olarakta gecikmiş olabilir eğer regliniz her ay düzenliyse ve bu ay geciktiyse bir gebelik testi yapın negatif çıkar ve birkaç gün daha gecikirse bir kadın doktoruna görünüp tahlillerini yaptırın hprmonlardaki yükselmelerde regliyi geciktiyor yada kistler..

bi kaç ay önce doktora göründüm canım herşey normal dedi hiç bi sorun yokmuş. ve 3-4 aydır da adetim düzenli. hiç umudum yok aslında dediğin gibi psikolojik olabilir.

bende bugün saat 16.00 da öğreneceğim test sonucunu 3 gün geçti kan tahlili yapıldı belli olur herhalde

buraya yazmayı unutma e mi arkadaşım sonucunu...
hayırlısı olsun hakkında inşallah...

arkadaşlar dün idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben hala regl olmadım. muallaktayımm :KK43::-)çok üzgünüm:

arkadaşlar dün idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben hala regl olmadım. muallaktayımm :KK43::-)çok üzgünüm:

kan tahlili yapıldı bişey çıkmadı

idrar tahlili mi kan tahlili misempatiksalakcinni
bi yerde kan tahlılı yaptırdım demıssın sımdı ıdrar dıyorsun anlamadım benboshayallersmile
ama ıstıyorsan eger ınsallah hamılesındırkaydirigubbakcemile

geri çekme hiç bir zaman bir korunma yöntemi değildir arkadaşlar..tamamen risktir bu şekilde hamile kalan çok insan var..

arkadasim zevk suyunda bakire olarak hamile kaldi..
korunmadan deniyolarmis...cinsellik yok dusunun....surtunmeyle disaridan ama kesinlikle bosalma yok....

arkadasim zevk suyunda bakire olarak hamile kaldi..
korunmadan deniyolarmis...cinsellik yok dusunun....surtunmeyle disaridan ama kesinlikle bosalma yok....

idrar tahlili mi kan tahlili misempatiksalakcinni
bi yerde kan tahlılı yaptırdım demıssın sımdı ıdrar dıyorsun anlamadım benboshayallersmile
ama ıstıyorsan eger ınsallah hamılesındırkaydirigubbakcemile

ben idrar tahlili yaptırdım. mercan kan testi yaptırmış. o ben deilim :))

X