Zevk suyundan gebe kalınır mı???

Cok haklisin canim irade meselesi bende 5 6 yil sanirim o sekilde korundum ama yarin hsg var zevk suyundan şüpheliyiminsallah olmamıştır cunku olmadan kaybederim hayırlısı

Arkadaşlar dun hsg çekildim ama dunden beri aklimi kurcalayan birşey var doktorada soramadim konuyu biliyorsunuz zaten dun beta 0.100 cikti biliyorum negatif sat 27 kasimdi daha once yani 6 gun once verdigim testte 0.11 di ben zevk suyundan hamilelik olurmu diye sormustum hatırlarsanız acaba gebemiydim ki offff

Kalınır.
Ben bu şekilde kalmadım çünkü bu yöntemi hiç kullanmadım zira korunma yöntemi değil bu.
Fakat çevremde bu şekilde hamile kalan çok kişi biliyorum.

Cok haklisin canim irade meselesi bende 5 6 yil sanirim o sekilde korundum ama yarin hsg var zevk suyundan şüpheliyiminsallah olmamıştır cunku olmadan kaybederim hayırlısı

Hsg zaten adet bitiminde çekilir neden bebeğinizi kaybedesiniz.
Yumurtlamadan sonra gidip hsg çektirmek doğru değil.
Bana adet bittikten 1 2 gün sonra çektirmemi söyledi dr.
Çektirmeden hamile kaldım.

0.100 0.11 benzer rakamlar korkma 2 3 falan desen hadi bi ihtimal diycem hamile deilmissin cnm

Hsg zaten adet bitiminde çekilir neden bebeğinizi kaybedesiniz.
Yumurtlamadan sonra gidip hsg çektirmek doğru değil.
Bana adet bittikten 1 2 gün sonra çektirmemi söyledi dr.
Çektirmeden hamile kaldım.
Iste benim öyle olmadi 27 kasimdi yanılmıyorsam adetim basladi 3 gun sürdü hsg 13 aralikta yani adet bitiminden 13 gun sonra çektirdim bu arada hep kondomla korunduk sadece 1 defa geri cekilme yoluyla (mecburiyetten)oldu ondada cocuk düşünmedik ama zevk suyu kafama cok takıldı dun utandim soramadim sa bu konuyu doktora erkekti ve cok gencti utandim

0.100 0.11 benzer rakamlar korkma 2 3 falan desen hadi bi ihtimal diycem hamile deilmissin cnm
Insallah öyledir canim insallah sadece zevk suyu digeri hic olmadi çünkü hsg var diye doktorun kesin talimatiydi korunduk insallah dun cok kararsiz kaldim hsg de doktora soracaktim ama utandim iste o an soramadim

Insallah öyledir canim insallah sadece zevk suyu digeri hic olmadi çünkü hsg var diye doktorun kesin talimatiydi korunduk insallah dun cok kararsiz kaldim hsg de doktora soracaktim ama utandim iste o an soramadim
Fazla kafana takma cnm olucagina varir ztn degilmissinde ... yumurtlamadna once oldu dimi cekip

Geri cekilme yolu filmden kc gun once oldu

Kalınır.
Ben bu şekilde kalmadım çünkü bu yöntemi hiç kullanmadım zira korunma yöntemi değil bu.
Fakat çevremde bu şekilde hamile kalan çok kişi biliyorum.
O zaman insallah ben kalmamisimdir çünkü dun hsg Çektirdimbenim şimdiye kadar verdigim beta hcgler hep 0.10 .0.05 gibi oldufu icin 0.100 aklimi cook kurcaladi dedim acaba yenimi tutunma asamasinda burdaki kk daki kizlardada buna benzwe ornekler mevcuttu normalde 27 28 aralikta adet olmam lazim ama sanırım diğer aya sarkar hsg den dolay

Yok 0li rakamlar ne olursa olsun ayniys denk gelio bnmde basima gelmisti hamile deilmisim

Insallah aslında gebeligi cok istiyorum ama isin içinde hsg var sanki gebeymisimde cektirmisim gibi umutsuzluga kapildim kendimi kotu anne hissettim bir anpsikolojimi iyice bozdum

Hayirlisi cnm artik cekim olmus bakalm artik dusunmemeye calis .onune bsk
Teşekkür ederim insallah canim aklimdan bi ciksa bi rahatlasam bende cok iyi hissedecegim kendimi surekli gözünün önünde beta sonuc geliyor doktorda oncesinde kesinlikle korunduguna inanıyorsan yaptir yoksa ocak ayina erteleyelum dedi yook olmaz korunduk demistim

Uzulme cnm olan olucagina vardi arrik bittti gitti hsgdn sonra hamile kalirsan o bebeigini olumsuz yonde etkilersin oyuzden unut gitssin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…