zevk suyu ile hamile kalınır mı

Kulagi saymadin. Butun delikleri say kapat

evet zararları varmış bende kasık ağrısı yapıyor hormon dengesini falan da değiştiriyormuş kanam falan da yapmış ama tedbir almak için mecbur
Tedbir öyle alınmaz, cinsellik sırasında prezervatif ile korunarak alınır! Prezervatif ile korunmazsanız hamilelik dışında daha büyük ve çözümü zor problemleriniz olabilir. Mesela cinsellikle bulaşan hastalıklar gibi!

ahahahah ne sürtünmesi ya şaka mısın ne kızlık zarı bozulması sorması falan ahahahshsh ben zevk suyundan hamile kalınır mı dedim ve araştırmaya göre de kalınıyoröuş diye sordum zaten size ne oluyor tam olarak ne her şeye burnunuzu sokuyorsunuz insan yardımcı olur böyle saçma saçma şeyler yazmaz kafada kurma olayınızı da sevdim

birleşme olmadan diye belirttim zaten daha ne kadar açık olayım? ayrıca insanların bana attığı yorumlar çok mu mantıklı sizce yok erkek düşünmüyor sen derdindesin tasasındasın yok ilişki yaşamışsın niye korunmaadın falan?
birleşme yok akmılltır diye dedim aktığını da sanmıyorum ama tedbir amaçlı hap aldım

Tamam işte ilk üye olup sordukları sorular hep bu tarz öğrenin artık ilişki olmadığı zaman hamile kalman imkansız

Yavrucum sen hala komik durumda olanların bizler olduğunu mu düşünüyorsun? bilmem kimin zevkinin suyundan hayatın mahvoluyor farkında mısın? Adam keyfi için seni şu duruma düşürmüş sonra sana hastaneye git demiş.. aman ne büyük fedakarlık.. bence ailenle konuş onlar daha iyi yönlendirir seni.. YouTube izleyip öneride bulunacağına baştan seni düşünüp şu hale dusurmeseydi.. hoş değer verse zaten bunu yapmazdı.. hala millete sataşiyorsun. Sanki ben hamile bıraktım seni, git ona sor hesabını..

anlamakta zorluk mu çekiyorsun her şekilde yanımda zaten 5 yıldır beraberiz anladığım o ki sizin eşleriniz size galiba böyle davranıyor yanınızda olmuyor briisi yanında durunca arkasında durunca böyle yorumlar yapıyorsunuz hastaneye gitte demedi beraber gidelim gösterelim neyi. var diye neyse ben kime ne açıklaması yapıyorum ayrıca memnuniyetine kastın da 2-3 dk süemüş ya da sürmemişgir diye yorumlarda belirttim G3 dklık bir şeyin neyin memnuniyeti sizin yardımcı olmanız gerekirken böyle saçma saçma konuşmaya devam edin okeyy? daha da bana bir şey yazmayın mümkünse

Yok bizim kocalarımız bizi ve muhtemel doğabilecek çocuklarımızı resmi olarak garanti altına almadan korunmasız cinsel ilişkiye sürüklemeyecek kadar değer veriyor. Ya seninki? Üstelik kimse yardımcı olmak zorunda değil, beş yıllık ilişkide neyin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız adamla cinsellik yaşamayacaksınız.. ayrıca zevk suyundan gebe kalma ihtimali var ve madem adam sana destek olup değer de veriyor doğur gitsin..

Son düzenleme:

cinsellik yaşanmadı diyorum anlama sorununuz var galiba?

evet ama googleda hep mümkün diyor o yüzden bu siteye üye oldum
Google’da mümkün yazan yazıyı iyi okuyun. Birleşme olup tamamen penisin içinize girmesi lazım o ihtimalin olması için.
Siz birleşme yok diyosunuz sürtünme yok diyosunuz değip değmediğini emin bile değiliz diyosunuz, yani bunları yazarken olmama ihtimalini sizinde az çok tahmin etmeniz lazım. 33 yaşında kadınsınız küçük çocuk değilsiniz ki

ahahaha benimki bana dokunmuyor bile düşündüğü için bakireyim ben hâlâ 2-3 dklık bir şey sizi neden bu kadar rahatsız etti tam olarak 5 yıl olmuş artık bu kadar da olsun değil mi? bana yardımcı olmak istemiyorsan gelip de soruma cevap verme o zaman sanane ne yaptıysam ne yaşadıysam? ayrıca değer vermeyen insan ilaç aldıktan sonra uyuduğum için merak edip 65 kere aramaz siz burda bir şey bilmeden insanları aşağılamaya devam edin belki başınız arşa değer iyi kıskanmalar

yaşım 33 değil yine de bilgi için teşekkür ederim en azından çoğu kişi gibi aşağılamaya çalışmamışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…