Zekai tahir hastanesi

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
Bayanlar haberlerde izlemişsinizdir. Hastanede koşullari kötüymüş ve bebekler virüsten ölüyormuş oraya aramizda giden varsa lütfen dikkat etsinnn. Steril bir ortam değilmiş. ölüm nedeni enfeksiyon diyorlar fakat hastane yetkilileri kabul etmior tabiikii.. Bilginizee

ben az önce okudum bir haftada 27 bebek ölmüş allah korusun iyi ki oraya gitmiyorum
zaten kimse tavsiye etmemişti allah yardımcısı olsun bebeklerini kaybedenlerinde

bir küvezde iki, üç çocuk vardı biri hepatit olsa hepsine bulaşır.anne babalar dikkat edin..

bu haseneye gitmeyin arkadaşlar amnnnn... kadın tv de bak konuşuyor yazık ya bu insanlara bir kuvözde 2 bebek tutuyorlarmış

bu nasıl bir vicdan ya bu nasıl bi sağlık anlayışı 3 gün içerisinde tam 27 bebek ölümü meydana gelmiş ya 27 arkadaşım az mı
27 annenin ciğeri yanmış kimbilir belki çoğunun ilk bebeğiydi ya da yıllardır hasretle beklediği tedaviyle bu günlere gelip hamile kaldığı ve dörtgözle beklediği bir bebekti yada farketmez 3.4. bebeğin bebek ya 9 ay kanınla canınla besle sonra birilerinin ihmali yüzünden ölsün bu bu nedir ya bu skandal bile olamaz ya hemen başhekim tasfiye edilmeli personel açığa alınmalı haklarında hukukji işlem başlatılıp yakaları asla ama asla bırakılmamalı cezalarını sonuna kadar görmeliler 27 ayrı suçtan hüküm giymeliler tek tek hepsi çok öfkeliyim çooook üstelik hamileyim düşünün ya insanın psikolojisi yerle bir oluyor yakötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

X