Zayıflayamıyorum ne olur yardım edin:(

eylulozl0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
4
2
28
Kızlar bir türlü yememe hakim olamıyorum.Uyguladığınız bir diyet spor herhangi bişey de olabilir sizi zayıflatan bişey varsa yazar mısınız?Artık bıktım böyle olmaktan her seferinde başladığım şey bi kaç saate dayanamamamdan dolayı bitiyor kilomdan dolayı kan değerlerim berbat durumda bacaklarım ayaklarım taşıyamaz hale geldi.Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler..

Karatay diyetini dene
2 ogun beslen un sekerden uzak dur bak hic acikmadigini goreceksin

2 gün oldu diyete başlayalı liste güzel ne tok tutuyor ne aç bırakıyor diyetisyen kontrolünde olmakta fayda var bi uzmandan yardım almanızı tavsiye ederim mahsuru yoksa kilonuzu sorabilir miyim

Kilom 80 boyum 170
Boyumuz ayni. Ben dogumdan sonra sutum gelsin diye cok yedigim icin 83 u gordum. Biraz diyetle 79 a indim bir ara. Simdi de 7. Hafta oldu ki kendimce yediklerimi azalttim.cumartesileri mutlaka tartiliyor ve sadece cumartesileri serbest yiyorum. 72 civarlarindayim. Siz basladiniz mi diyete?

Ben diyete başlayalı 15 gün oldu hergun en fazla 45 dk tempolu yürüyüş yapıyorum 2.5 kilo sudan gitmiş normalmi ? Ne zaman yağdan gitmeye başlar.benzer hikayeleri olanlar yazabilirmi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…