zayıflamaktan korkuyorum! (sarkma-çatlama)

40 kilo verince derim sarkar mı?

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .
ayy aldım hemen takibe çook teşekkür ederim :KK200:ama dışı sizi içi kendisini yakıyordur belki,taytlardan falan pek bir şey anlaşılmıyor:oops: sorsam cevap yazar mı ki:KK22:

Arkadaşlar yeni üyeyim,bu yüzden doğru yere mi konu açtım bilmiyorum,yanlışsa affolao_O benim derdim çok büyük,zayıflamak istiyorum fakat resmen korkuyorum! illa ki zayıflayacağım çok fazla kilom var ama derileri vs sarkan insanları görünce motivasyonum kayboluyor.Hiçbir zaman istediğim vücuda sahip olamayacakmışım gibi geliyor.40 kilo veren arkadaşlar varsa aranızda bana yardımcı olabilir mi? 22 yaşındayım,1.55 boyundayım ve 86 kilodayım.45 kiloya düşmek istiyorum.Şu an bile göğüslerim berbat halde,inanılmaz sarktı.Her yerim çatlak içinde...Ve yara izi gibi büyük derin çatlaklar.Göğüslerim için mecbur estetik olacağım,onu artık kabullendim ama kollarım,bacaklarım,karnım da sarkar mı? 40 kilo az değil sonuçta.sarkmadan veren var mı,varsa nasıl yapmalıyım?burada bir arkadaşı hatırlıyorum kilo vermişti ama mutsuzdu.o hataları yapmak istemiyorum lütfen yardım edin:KK43: çatlaklar da kalıcı biliyorum,kabullendim onları da,beyazlaştılar zaten artık çözümü hiç yok:KK43: ama zayıflarken daha fazla çatlamamak için neler yapmalıyım?ha şunu da ek olarak belirteyim ben hiçbir zaman şişman bir çocuk olmadım,hatta çocukken çok zayıfmışım annem zorla yedirirmiş.ne olduysa sınavlara hazırlıkta streste oldu.iyi bir yeri kazandım ama mutsuzum,tadını bile çıkaramıyorum.tek istediğim sarkmadan çatlamadan zayıflamak,oluşan çatlaklarımın da biraz olsun görünümünü azaltmak.ve bana dürüst olun n'olur 40 kilo sonunda cidden sarkıp gerdirme ameliyatları olacaksam sadece 15 kilo verip sabitleyeceğim kilomu:KK43: şimdiden herkese teşekkürler
Ne sarkması? Abartmışşın :)
başlığım bu http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...indim-fotografli.794699/page-12#post-45021882
96 dan 58 kiloya indim neredeyse 40 kilo verdim ne bi yerim sarktı ne bişey . Spor yapacaksın. Bu başlıkta karnım kolumu belli eden fotolarda var bakarsan belki motive eder seni. sakın saçma diyetler uygulama sağlıklı beslenme&spor başka bir şeye ihtiyacın yok..

ig hesabımda @saglikliyasam66 takip etmek istersen.

Ne sarkması? Abartmışşın :)
başlığım bu http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...indim-fotografli.794699/page-12#post-45021882
96 dan 58 kiloya indim neredeyse 40 kilo verdim ne bi yerim sarktı ne bişey . Spor yapacaksın. Bu başlıkta karnım kolumu belli eden fotolarda var bakarsan belki motive eder seni. sakın saçma diyetler uygulama sağlıklı beslenme&spor başka bir şeye ihtiyacın yok..
ayy gerçekten mi? yok asla sağlıksız diyetler yapmam. haftada 1 kg versem sence sağlıklı olur mu?sarkmamak için:) spor da yapacağım.başarırsam sonuçları da sizinle paylaşacağım :KK49::KK200:

ayy gerçekten mi? yok asla sağlıksız diyetler yapmam. haftada 1 kg versem sence sağlıklı olur mu?sarkmamak için:) spor da yapacağım.başarırsam sonuçları da sizinle paylaşacağım :KK49::KK200:
ilk 3 ay 15 kilo verdim sonra 5 yıl içinde toplam 40 kilo verdim şuan 175 e 58 im çokta memnunum halimden sen adım at gerisi gelecek iyi haberlerini bekliyoruz.

Canım bende seninle aynı durumdaydım malesef benmde çatlaklarım var 1.60 boy 95 kiloydum şuan 62 yaklaşık 6 ayda 30 kilo verdim sporla destekledim daha devam ediyorum bakalım :) şuan göğüslerimde hafif bir inme oldu birde koltuk altı bölgesi biraz yumuşak ama şuan çok iyi bir şekilde göğüs çalışıyorum ve farketmeye başladı bende senin gibi ameliyat olurum diyordum ama böyle devam ederse gerek olmayacak diye düşünüyorum. Çatlaklarda göze batmıyor artık göbüş küçülünce :) ki benim zapzayıf arkadaşlarımdada var, çatlak insana göre değişiyor. Hiç korkma tam gaz yola çık derim :)

Canım bende seninle aynı durumdaydım malesef benmde çatlaklarım var 1.60 boy 95 kiloydum şuan 62 yaklaşık 6 ayda 30 kilo verdim sporla destekledim daha devam ediyorum bakalım :) şuan göğüslerimde hafif bir inme oldu birde koltuk altı bölgesi biraz yumuşak ama şuan çok iyi bir şekilde göğüs çalışıyorum ve farketmeye başladı bende senin gibi ameliyat olurum diyordum ama böyle devam ederse gerek olmayacak diye düşünüyorum. Çatlaklarda göze batmıyor artık göbüş küçülünce :) ki benim zapzayıf arkadaşlarımdada var, çatlak insana göre değişiyor. Hiç korkma tam gaz yola çık derim :)
nasıl bir spor yapıyorsunuz acaba?:) ben yürüyüş ve ağırlık çalışmaya karar verdim.benim göğüsler daha şimdiden bitik,o yüzden onların çaresi yok gibi.ama kol bacak sarkması falan yaşamayayım yeter bana.Bir de nasıl göğüs çalışıyorsunuz acaba?evde mi yoksa salonlarda mı? yaptığınız sporu biraz daha ayrıntılı anlatırsanız çok mutlu olurum:)

nasıl bir spor yapıyorsunuz acaba?:) ben yürüyüş ve ağırlık çalışmaya karar verdim.benim göğüsler daha şimdiden bitik,o yüzden onların çaresi yok gibi.ama kol bacak sarkması falan yaşamayayım yeter bana.Bir de nasıl göğüs çalışıyorsunuz acaba?evde mi yoksa salonlarda mı? yaptığınız sporu biraz daha ayrıntılı anlatırsanız çok mutlu olurum:)

Hem spor salonu hem evde yapiyorum gitmedigim zamanlar evdeki agirlik ve step aletiyle calisiyorum. Ayak bilekleri icin agirlik bandim var sanada tavsiye ederim. Onlari baglayip dizlerini sirayla karnina dogru cekme hareketi ve bacaklari arkaya dogru kaldirma hareketini yaparken ekstra kalori yaktiriyor. Spor salonuna yazilacaksan eger yuruyus bandi fazla kilodan dolayi eklemlere basinc uyguladigi icin benim bileklerimde biraz agri incinme yapiyordu oyuzden dikkatli ol,ben onun yerine sana eliptik bisikleti oneririm ama agri sizi olmazsa eger yuruyus bandinda tirmanis modunda yurumeni tavsiye ederim acayip sekilde kalori yaktiriyor ve basen simit bolgesinide ekstra calistiriyor. Bir diger methodta hiit cardio. Yani 2 dk hizli 5 dk yavas seklinde bir calisma yapabilirsin. Calistigim hareketlere gelirsek ben resim paylasiyim en iyisi daha faydali olur.

03-single-arm-chest-press.jpg - f8400597db402a279035c15f37866b0c.jpg kanepeden destek alarak cekebilirsin sinavi. ilk baslarda cekemiyordum ben :)

76c0ede545c5fdaf994bb1943a4be21c.jpg
burdaki hareketlerden chest press, chest flys, seated row olanlari. google a chest workout for women yazarsan eger guzel egzersizler bulabilirsin, serbest agirliklarlada yapilanlar var onlardanda yapiyorum.

Naamloos.png kol alti bolgesi icin ozellikle bunu yapiyorum gercekten faydali.
Bunlara ekstra hem evde hem spor salonunda yapabilcegin simit bolgesi icin bir eline agirlik alip yana egilme hareketi. Gobek icin yere uzanmis vaziyette saglam bir yerden iki elinle tutunarak ayaklarini kaldirip indirme hareketi ayni pozisyonda saga ve sola olacak sekilde kaldirip indirme hareketi :) bunun gorselini bulamadim :KK70: ve tabi mekik. Ve en sevdigim squat :) kalca ve basenler icin acayip iyi. Cok detayli bir aciklama oldu okumasi uzun olucak.:KK70: tabi yardimci olabilirsem ne mutlu :)

canım şişman olmak emin ol daha kötü.. Bu işin tek yolu spor sarkmak istemıyorsan p90x arastır internetten lean takvımını uygulayrak spor yapabılırsın ne yapacagını bılmıyorsan. Göguslerın içinde korkma bir dikleştirme amelıyatı olur biter. Daha fazla çatlamamak için bol bol yagla kendini. bol su iç. ayrıca olan çatlakların içinse sunu öneriyorum www.kakaoyagi.org/2015/08/glikolik-asit-catlak-tedavisi.html ya da bunu
kakaoyagi.org/2014/08/catlak-tedavisi.html uygula

Hem spor salonu hem evde yapiyorum gitmedigim zamanlar evdeki agirlik ve step aletiyle calisiyorum. Ayak bilekleri icin agirlik bandim var sanada tavsiye ederim. Onlari baglayip dizlerini sirayla karnina dogru cekme hareketi ve bacaklari arkaya dogru kaldirma hareketini yaparken ekstra kalori yaktiriyor. Spor salonuna yazilacaksan eger yuruyus bandi fazla kilodan dolayi eklemlere basinc uyguladigi icin benim bileklerimde biraz agri incinme yapiyordu oyuzden dikkatli ol,ben onun yerine sana eliptik bisikleti oneririm ama agri sizi olmazsa eger yuruyus bandinda tirmanis modunda yurumeni tavsiye ederim acayip sekilde kalori yaktiriyor ve basen simit bolgesinide ekstra calistiriyor. Bir diger methodta hiit cardio. Yani 2 dk hizli 5 dk yavas seklinde bir calisma yapabilirsin. Calistigim hareketlere gelirsek ben resim paylasiyim en iyisi daha faydali olur.

Eki Görüntüle 1765174 - Eki Görüntüle 1765176 kanepeden destek alarak cekebilirsin sinavi. ilk baslarda cekemiyordum ben :)

Eki Görüntüle 1765178 burdaki hareketlerden chest press, chest flys, seated row olanlari. google a chest workout for women yazarsan eger guzel egzersizler bulabilirsin, serbest agirliklarlada yapilanlar var onlardanda yapiyorum.

Eki Görüntüle 1765182 kol alti bolgesi icin ozellikle bunu yapiyorum gercekten faydali.
Bunlara ekstra hem evde hem spor salonunda yapabilcegin simit bolgesi icin bir eline agirlik alip yana egilme hareketi. Gobek icin yere uzanmis vaziyette saglam bir yerden iki elinle tutunarak ayaklarini kaldirip indirme hareketi ayni pozisyonda saga ve sola olacak sekilde kaldirip indirme hareketi :) bunun gorselini bulamadim :KK70: ve tabi mekik. Ve en sevdigim squat :) kalca ve basenler icin acayip iyi. Cok detayli bir aciklama oldu okumasi uzun olucak.:KK70: tabi yardimci olabilirsem ne mutlu :)
Canım mesajını yeni gördüm çok özür dilerim,çok teşekkürler ayrıca.evde koşu bandımız vardı bir de birkaç arkadaş sarkmamak için özellikle ağırlık çalışmam gerektiğini söylediler.bu yüzden dambıl setlerinden de aldım.koşu bandını aynen dediğin gibi eğimli olarak çalışıyorum,paylaştığın egzersizler için de çook teşekkür ederim hepsini yapacağım:KK49:
sana da maşallah bu şekilde devam et :nazar:

canım şişman olmak emin ol daha kötü.. Bu işin tek yolu spor sarkmak istemıyorsan p90x arastır internetten lean takvımını uygulayrak spor yapabılırsın ne yapacagını bılmıyorsan. Göguslerın içinde korkma bir dikleştirme amelıyatı olur biter. Daha fazla çatlamamak için bol bol yagla kendini. bol su iç. ayrıca olan çatlakların içinse sunu öneriyorum www.kakaoyagi.org/2015/08/glikolik-asit-catlak-tedavisi.html ya da bunu
kakaoyagi.org/2014/08/catlak-tedavisi.html uygula
evet göğüsler için kesin dikleştirme ameliyatı olacağım onun dışında sarkmayıp çatlamamak tek amacım.
paylaştığın siteler benim için çok yararlı oldu inceledim şimdi biraz daha çok bakacağım çok teşekkür ederim:KK22: sen de sanırım geçtin bu yollardan,umarım en az hasarla atlatmışsındır:KK48:

Su an varmis zaten catlak vs...demek ki bedenin buna musait...
yani...spor beslenme ve bakimla minimuma indirebilirsin bence

X