Zayıflamak istiyorum olmuyor pisikolojim bozuldu artık

Numee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2011
238
5
Boyum 1.60 kilom 83 sürekli bişeyler yapmak zayıflamak istiyorum psikolojim gercekten cok bozuldu zayıflamaya calısacagım diye gittikce kilo almaya başladım cevremdeki herkez söylüyor eşim bile cok kilo aldın artık diyor şakayla karısık dana gibi oldun bile dedi gecen , her gören aynı seyi söylüyor kendimi cok kötü hissediyorum ve rencide oluyorum sürekli bıktım artık yok mu bana bi çare söyleyecek bıktım artık yasım da henüz genc daha 22 yasındayım bende güzel giyinmek bende evden cıkmak istiyorum bi ortama girdiğimde arkamdan söylenen ayy cok kilo almış suna bak ne çirkin demelerini istemiyorum :-(

Kimse beni anlamıyor demek ki kimse cevap yaZmadıgına göre

Aynı sorun bende de var ne diyet yasam olmuyo dua edicez pes etmeden diyet yapıcaz artık. Tatlım ben artık günde 1200 kcal alıcam ve youtube de Ebru Şallı 2 Haftada 2 Beden İncelin var onu yap ve günde 50 squat yap her gün 10 arttır 4. gün dinlen. Squat kalınlaştırır diye korkma yemene dikkat edersen inceltir dua yada önem ver internete zayıflama duası yaz Türkçe bulursun bitane onu oku Allah'ım sen bana zayıflamam için güç ver gibi şeyler diyo şimdiden bize ve bizim gibilere bol şanslar :)

İnşallah birşeyler yapabilirim zumba yap diyorlar bir de ama artık umudum yok cevremdeki herkez aynı seyi söyleyip duruyor bende artık dayanamıyorum :-(

Ben de seninle aynı boyda aynı yaşlardayım. Ki ben de kilomdam şikayetçiyim. Yılma sakın yediklerine dikkat et spor yap. Bir de burdaki arkadaşlar saolsun hep destekler, burda da takıl yine daha rahat geçer bu süreç eminim. İstikrarlı ol, ben sana inanıyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…