Zayıflamak için dua

Cuma Günü okudum YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134 .
Bu gün de okudum YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134.
Ben her gün okuyorum haberiniz olsun.
ALLAH KABUL ETSİN DUALARIMIZI .AMİN

Pazar Günü YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134 .
Pazartesi YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134.
Salı YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134 .
Çarşamba YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134.
Perşembe YA MUSAVVİR 336 ,YA SAMED 134
Ben her gün okuyorum .
Yanlış anlamayınız ama Beni Duaya çağırdığınız diye geldim.
Kilolu da değilim. Sadece katılıp beraberce dua edelim istedim.

Ancak anlamadığım neden kimse yok.Her neyse
ALLAH KABUL ETSİN DUALARIMIZI .AMİN

ben de iki üç gün okudum ama devamlı okuyamadım yazan da olmayınca unuttuk valla

Canım ben devam ediyorum.Çünkü beni konuya etiketlediler ve başladım.
Konu okuma olunca çok faydası olurHayırlısı ile okumaya da devam edeceğim
tabiki canım okumaların hepsi çok faydalı ama başka okumalarım da olunca devam edemedim araya başka dualar girdi düzenli okumak en önemlisi Rabbim düzgün duada ısrar edenlerden eylesin kuzum hepimizi

tabiki canım okumaların hepsi çok faydalı ama başka okumalarım da olunca devam edemedim araya başka dualar girdi düzenli okumak en önemlisi Rabbim düzgün duada ısrar edenlerden eylesin kuzum hepimizi
Gerçekten de okumak her şeye çare.Hepimizin Duaları kabul olsun.AMİN

Sayılar sabit mi? Birde her gün dimi? Ona göre okuyayım:)
Evet canim sayilar esmalarin ebced degerleri istersen o sayilarin katlarinda okuma yaparsan da faydali olur ya da buyuk ebced.degeri kadar okusan ornegin 134*134 ya Samed okusan büyük ebced degerinde okumus olursun gunluk okumanin ve devamli okumanin faydasi daha ziyade gorulur boyle canim :)

Ebced olayını çok anlamıyorum ama en azından burda yazanlar kadar okurum:) rabbim hepimize faydalı etsin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…