Zayıflamak için diyet listesi ve diyetisyen önerim

peri_han_peri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
7
0
37
Arkadaşlar ben 2 ayda 9,8 kilo verdim. 2 ay önce 91,2 kiloydum bu sabah 81,4 kiloydum,açıkçası spor yapmakta zor geldiğinden onuda yapmadım.bi arkadaşım aynı yere gidip 23 kilo zayıflamıştı çok memnundu ama ben aynı şehirde olmadığım için benim için sormuş yardımcı oluruz demişler.önce diyetisyen beni aradı telefonda görüştük inanılmaz ilgilendi açıkçası çok şaşırdım bu kadar beklemiyodum sanki ofisindeymişim gibi oldu. hiç evimden dışarı çıkmadan rahat rahat konuştum. sonrada diyet listesini mail ile gönderdi. sormak istediğim bişey olursa arayıp sorabiliyorum. Kilomu her hafta tartıp gönderiyorum,yediğim yemeklerin fotoğraflarını gönderiyorum miktarlarını kontrol ediyo Çok mumnun kaldım resmen hayatımı kurtardı isteyen olursa diyet listemi mail atabilirşm ama kendiniz görüşün derim çünkü çok farklı oluyo en önemlisi motive oluyosunuz hem fiyatıda uygun zaten 49lira ismide Diyetisyenim beslenme danışma merkezi . buarada 3 gün de detoks diyeti uyguladım bunuda ordaki diyetisyen gönderdi zayıflayınca eski kıyafetlerim olmaya başladı çok mutlu oludum neşekilde olursa olsun zayıflayın herşey çok farklı oluyo

X