Zayıflama Kürü

cherryblossomelf

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2011
36
0
Kızlar şimdi listede yazacaklarımı bir tencereye koyup kaynatıyorsunuz.Soğuduktan sonra günde 3 bardak içiyorsunuz ve zayıflıyorsunuz anlaştık mı:)

-Bir yemek kaşığı yeşil çay
-4-5 adet tane karabiber
-bir adet limon
-yarım elma
-1 adet kabuk tarçın
-1-1,5 litre su
-4-5 adet karanfil

(elma ve limon diimlenerek tencereye konulacak.)

Kolay gelsin:)

Bizim iş yerinde biraz etine dolgun bir arkadaşın diyetisyeni ona bu listeyi vermiş.O kullandı ve baya faydasını gördü.Şu anda fabrikada çalışan bütün bayanlar bu karışımdan içiyorlar ve faydasını gördüklerini söylüyorlar.Bende haftasonu başlamayı düşünüyorum.Benim durumum biraz farklı zaten ince bir bayanım sadece antremanlarımdan önce içmeyi düşünüyorum. benimkisi biraz psikopatlık oluyor:)

iyi de sonçta diyetisyen vermiş.yani o kişiye özel.bence bu tür şeyleri herkes denemesin.diyetisyen bi takım testlerden sonra sizin bünyenize uygun bi liste yapıyo..

bu metobolizma hızlandırıcı bir çay daha öncede tvde duymuştum
herkes yapabilir diyordu kişiye özel değil yani
bende yapıcam da şu tane karabiberi almam lazım önce hep unutuyorum

bu metobolizma hızlandırıcı bir çay daha öncede tvde duymuştum
herkes yapabilir diyordu kişiye özel değil yani
bende yapıcam da şu tane karabiberi almam lazım önce hep unutuyorum

bu tür bi listeyi forumda sıkça görüyorum son zamanlarda..ya öyle söyleyince iş değişiyor tabi ama "diyetisyen" deyince benim aklıma kişisel bişey geliyor..sonuçta sizin metabolizma hızınıza göre falan ayarlıyor ya listenizi.o tür bişeydir diyerek öyle dedim.

Ben denedim bu yöntemi ama ne yazıkki bir faydasını göremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…