Zamanla aşkın nefret dönüşmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben napacağım peki, ne zamana kadar böyle gidecek. Görmeyerek, etmeyerek. Oraya kesinlikle gitmek istemiyorum, şimdiden yemekten kesildim. İleride napacağım ailem bu işe girdin kendin buldun katlan dedi. Biraz saçma başladı ilişki öyle gitti, güzel şeyler de yaşadık ama bilmiyorum. 20 yaşındayım 1 senedir haftada 3 kere ağlıyorum. Sorunlar zorluklar.
Gülben senmisin?

Farkindamisin olmayan aşki saplanti halinde yaşiyorsun?
daha 20 yaşindasin ,niye okumuyorsun?
farz edelim okulu kirdin yeniden başla .
En önemli en önemlisi evlenmen çalişman değil meslek sahibi ,kendi ayaklarin üzerinde dura bilmen.
O zaman kimseye mecbur kalmassin .
Farz edelim öyle böyle evlendin ,yürümedi hemen çocuk oldu adam seni terk etti ailen seni kabul etmiyor kendin buldun kendin ettin diye .
ne olacak ozaman ne yapacaksin?
Sen en iyisi önce birkac seans terapi al .
yada masumlar apartmanini seyret

Merhaba arkadaşlar, dünden beridir yaşadığımı hissetmiyorum. 1 senedir görüştüğüm birisi var uzak yerlerde yaşıyoruz, işi yok ben marmara da yaşıyorum o akdeniz ve otobüsle 16 saat. Ben ilişki yürütebilen bir insan değil dik kafalı sinirlenince gözüm dönüyor uzaktayken hiçbirşey yolunda gitmiyor. Yapamıyorum seviyorum ama gerçekten yürütemiyorum. Annem ah alırsın diyor ama 1 senedir söz bile takamadık. büyük şehirden akdeniz şehrine götürüyor beni, istemiyorum biliyorum çok seviyor ama yapamıyorum nolur bana akıl verin tecrübeli olan varmı? Ayrıtten ailesi beni görmeye gelmiyor kendisi ailemle konuşuyor ama abisi annesi biz demeden aramıyor, ben de abisine birkaç şey söyledim sözde evlenmeyip bize yardım edecekti ama 1 ay sonra nişanı var Adaletsizlik değilmi? Ben ona baştan söylemiştim ben sevgililik yapamıyorum onu sevmeye başladım şimdi acı çekiyorum ve ailesine söylediğim birkaç şey yüzünden bana şeytan dedi br sürü şey söyledi. Gerçekten yapamıyorum çıkış yolum yok gibi napacağım bilmiyorum

valla abisinin size yardım edeceği için evlenmemesini bile talep ediyorsanız zaten olmasın sizin evliliğiniz. 1 ay sonra nişanlanması adaletsizlikmiş. neden siz meghan mısınız kate mi? butun dunya kalbini tutup bu evliliği mi beklemeli?

o aileye tavsiyem bir adak kurbanı falan kessinler.

Arkadaşlar ablalarım bazınız beni anlamış bazılarınız anlamamış, abisinden kastım evlenme sırasını bize vermişti biz bu yüzden başladık ama şimdi evleneceğim diyor işi var diye tamam evlensin ama ben zorlanıyorum sürekli telefon bakmak mesaj atmak zorluyor beni hayatıma bakmak istiyorum işe girmek istiyorum ki gireceğim aramızdaki sorunlar çözülmüyor uzaktayken olmuyor

kız ne dicem, o zaman bir sekreter/yönetici asistanı falan al işe o desin semiha hanım dolma sarıyor, cam siliyor, alışveriş yapıyor şu an telefona bakamaz diye. ahahah, sevgilisinin telefonuna mesajına bakmaya zorlanıyomuş.
bana neden prenses olamayacağımı hatırlatan konulardan biri daha.

Teşekkür ederim herkese yazdığınız yorumlar için ağır yazanlar olmuş ama okuyunca sizlere hak veriyorum kendimde de hata var biliyorum ama susup beklemekten başka çarem yok onu da biliyorum Mantıklı sözleriniz için teşekkür ederim

Evlenince birden çakralarin açılacak , melaike bir insana mi dönüşeceksin? Tüm kötü karakteristik ozelliklerin sekssizlikten mi? Nikahta keramet mi var??
Kim neden senin karakterinde biriyle evlenmek istesin ki?
Hep bana hep bana ,olmaz yani. Yok böyle bi dunya.
Bence yol yakınken don, kendini de biraz gelistirmeye calis. Kötü özelliklerini törpüle

Screenshot_1.png

işte o törpu ahahaha.

Ben napacağım peki, ne zamana kadar böyle gidecek. Görmeyerek, etmeyerek. Oraya kesinlikle gitmek istemiyorum, şimdiden yemekten kesildim. İleride napacağım ailem bu işe girdin kendin buldun katlan dedi. Biraz saçma başladı ilişki öyle gitti, güzel şeyler de yaşadık ama bilmiyorum. 20 yaşındayım 1 senedir haftada 3 kere ağlıyorum. Sorunlar zorluklar.
Oooo 20 yaşında evlenmediysen, evde kaldın. Bu da olmazsa kim alacak seni....

19 yaşında sevgili olmuşsunuz, 20 yaşındasınız, bi söz bile takmadık diyosunuz. Bi ilişki yurutebilicek insanlar genelde bu kadar kısa sürede evlilik vs beklemezler zaten. Ayrıca ah alırsınız ne demek yahu? Koca dünyada bi kadın siz mi kaldınız, istemiyosaniz istemiyosunuzdur. Kendi evini geçindirmekten aciz abisine muhtaç bi adamla niye evlenesiniz ayrıca.

Bu ilişki sizi çok yıpratır. İyi ki de nişan söz takmamış. Daha ergenliğini bile tamamlamamış olabilir hala çalışmıyorsa

Arkadaşlar ablalarım bazınız beni anlamış bazılarınız anlamamış, abisinden kastım evlenme sırasını bize vermişti biz bu yüzden başladık ama şimdi evleneceğim diyor işi var diye tamam evlensin ama ben zorlanıyorum sürekli telefon bakmak mesaj atmak zorluyor beni hayatıma bakmak istiyorum işe girmek istiyorum ki gireceğim aramızdaki sorunlar çözülmüyor uzaktayken olmuyor
Sen bence önce bir psikoloğa git. Büyük problemler var

işin mi yok yav? 20 yaşında uğraştığın dertlere bak, sanki 55 yaşında tek seçeneğin bu adam kalmış gibi davranıyorsun. Git arkadaşlarınka gez toz, bi çık yürüyüş yap açıl, boş boş mevzularla kendinize dert arıyorsunuz valla.

Tüm konularınız aynı.
Ağlıyorum.
Annem ağladı.
Sevgilim ağladı.
Babam ağladı.
Eski sevgilim ağladı.
Annem ah alma dedi.
Tam bir drama queensiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X