Zamanında yapılan hata

Her hangi birşey gitmediyse nasıl bozulacak ki?
Adet dönemindeymişsin hem bir de stres yapınca öyle kan gelmiştir.
Ayrıca ben yaşamadım ama yaşayanlar o ilk kanın öyle koyu pıhtı gibi olmadığını açık pembe renk bi kan olduğunu söylüyorlar.
Yani için rahat olsun bu kadar takma
Bugün bende yaptım adetim dün akşam bitti diyelim gece yaptım ve çocukluktan beri 20 seneye yakındır yapıyorum kan geldi korktum

Zamanında bir olay başıma gelmişti. Ben bunu hep kendim yaptım diye yazdım ama yanlış biriyle yanlış şeyler yaşadım.
Yakınlaştık ve bana hunharca davrandı. Elini orama sokmadı ve cinsel birliktelik olmadı. Ama biraz sert dokundu ama asla içime bişi girmedi. Sert okşadı diyebilirim.
Adetimin son zamanıydı ama kahverengi geliyordu kan gelmiyordu. Olaydan sonra Ben de daha sonrasında saatler sonra kendimi temizlediğimde ufak bi parça kan geldiğini gördüm.
Psikolojim alt üst oldu. Ben cinsel birliktelik bile gerçekleşmeden bozuldum sandım. Kendisiylede bi daha görüşmedim bana ben bişi yapmadım o öyle kolay bozulan bişi değil dedi ama ben psikolojik olarak mahvoldum burada bile konu açarken sanki önceden bunu kendim yapmışım gibi yazdım. Bunu yazarken bile kalbim çok hızlı atıyor ve utanıyorum allah belamı versin diyorum.
Acaba bozuldum mu bilmiyorum. Ertesi günü oramda ciddi yanma vardı. Bi cok kişiye farklı şekilde anlatarak özellikle evli arkadaşlarıma acaba bozuldu mı diye sordum ama herkes hayır öyle şey olmaz dedi.
Sizin fikriniz nedir? Ben mahvoldum çünkü. Şimdi sözlüyüm 2-3 hafta sonra da nişan kesicez. Müstakbel nişanlım bu durumu bilmiyor ama ben evlendiğimde onun yüzüne bakamamaktan çok korkuyorum
Sorun yoktur. Adet kanıdır. İçine bile girmemiş. Kendiniz harap etmeyin artık. Çok içinizde kalacaksa doktora gidin. Ona göre de nişanlınızla konuşun. Ama o kadar basit bir şey değil. Kanasa o an kanardı

Sorun yoktur. Adet kanıdır. İçine bile girmemiş. Kendiniz harap etmeyin artık. Çok içinizde kalacaksa doktora gidin. Ona göre de nişanlınızla konuşun. Ama o kadar basit bir şey değil. Kanasa o an kanardı
Valla ben o andan sonra oturup kalktım ettim. Eve geldim çamaşırımda bir şey yoktu. Tuvalete girdim sildim bozuk para kadar kan geldi. Sonra yine sildim hiçbişi gelmedi. Ertesi günü çok yanmam vardı. Anlamadım neden yandı. Ama çok yandı o yüzden de bozuldum sanıyorum.

Valla ben o andan sonra oturup kalktım ettim. Eve geldim çamaşırımda bir şey yoktu. Tuvalete girdim sildim bozuk para kadar kan geldi. Sonra yine sildim hiçbişi gelmedi. Ertesi günü çok yanmam vardı. Anlamadım neden yandı. Ama çok yandı o yüzden de bozuldum sanıyorum.
Çok bastırdıysa yanma ondandır. Dışarıdan bastırmayla bozulavak bir şey değil. İmkansız. Parmak sokunca bile bozulmuyor. Dediğim gibi takıyorsanız hastaneye gidin

Çok bastırdıysa yanma ondandır. Dışarıdan bastırmayla bozulavak bir şey değil. İmkansız. Parmak sokunca bile bozulmuyor. Dediğim gibi takıyorsanız hastaneye gidin
Bazıları parmakla bozulur diyor hatta o yüzden kızlar tampon kullanamaz ya

Ben kşmseyle yatmadım, kimseyle o şekilde de birlikte olmadım düzgün konuş
"Yakınlaştık ve bana hunharca davrandı. Elini orama sokmadı ve cinsel birliktelik olmadı. Ama biraz sert dokundu ama asla içime bişi girmedi. Sert okşadı diyebilirim." bak bunu sen yazmışsın..

Yüksek ihtimal zorlama kaynaklı bir zedelenme oldu. Bir de korktuğunuz için kastiginizdan darbe daha sert geldi.
Bunu bu şekilde olmasa da bende yaşadım doktora gidin ama mümkünse özele
Asla can acıtmadan coookk cok narince bakıyorlar hiç bir şey yapmıyor ama korkmayın bakıp söylüyorlar. Bu arada her kadindan gelmiyor kan bazen kiminin doğumda geliyor vb cok farklı o sistem

X