Zamanında yapılan hata

Aysegullerden

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.841
1.475
Zamanında bir olay başıma gelmişti. Ben bunu hep kendim yaptım diye yazdım ama yanlış biriyle yanlış şeyler yaşadım.
Yakınlaştık ve bana hunharca davrandı. Elini orama sokmadı ve cinsel birliktelik olmadı. Ama biraz sert dokundu ama asla içime bişi girmedi. Sert okşadı diyebilirim.
Adetimin son zamanıydı ama kahverengi geliyordu kan gelmiyordu. Olaydan sonra Ben de daha sonrasında saatler sonra kendimi temizlediğimde ufak bi parça kan geldiğini gördüm.
Psikolojim alt üst oldu. Ben cinsel birliktelik bile gerçekleşmeden bozuldum sandım. Kendisiylede bi daha görüşmedim bana ben bişi yapmadım o öyle kolay bozulan bişi değil dedi ama ben psikolojik olarak mahvoldum burada bile konu açarken sanki önceden bunu kendim yapmışım gibi yazdım. Bunu yazarken bile kalbim çok hızlı atıyor ve utanıyorum allah belamı versin diyorum.
Acaba bozuldum mu bilmiyorum. Ertesi günü oramda ciddi yanma vardı. Bi cok kişiye farklı şekilde anlatarak özellikle evli arkadaşlarıma acaba bozuldu mı diye sordum ama herkes hayır öyle şey olmaz dedi.
Sizin fikriniz nedir? Ben mahvoldum çünkü. Şimdi sözlüyüm 2-3 hafta sonra da nişan kesicez. Müstakbel nişanlım bu durumu bilmiyor ama ben evlendiğimde onun yüzüne bakamamaktan çok korkuyorum

Bozuk para kadar büyüklükte peçetede kandı. Allah kahretsin ya aklıma her allahın günü geliyor yaşadığım iyi bir ilişkinin içinde bazen aklıma geliyor bu nişanlımla ilişkime zarar veriyor noldu neden böyle oldun yüzün düştü diyor bana hep

Bozuk para kadar büyüklükte peçetede kandı. Allah kahretsin ya aklıma her allahın günü geliyor yaşadığım iyi bir ilişkinin içinde bazen aklıma geliyor bu nişanlımla ilişkime zarar veriyor noldu neden böyle oldun yüzün düştü diyor bana hep
İcine birşey girmedigine eminsen korkma canm zaten adetin son günleriymis muhtemelen adet kanı o öyle kolay bozulacak bişey değil egerki çok supheliysen bir doktora görün istersen bunda bişey yok aynı durumda ben olsam bu şüphe ile asla duramam gidip direk muayene olurdum

İcine birşey girmedigine eminsen korkma canm zaten adetin son günleriymis muhtemelen adet kanı o öyle kolay bozulacak bişey değil egerki çok supheliysen bir doktora görün istersen bunda bişey yok aynı durumda ben olsam bu şüphe ile asla duramam gidip direk muayene olurdum
Ben gitmeye korkuyorum. Düşünmeye de gittikçe korkuyorum. Bozulmadın mı diyosunuz siz şimdi

Biliyorum ama ben hayatımdaki kişiye kimseyle birlikte olmadım dedim. O gece geldiğinde nolacak
Baştan bunu onemsemeyen insanla birlikte olmalıydın. Ayrica hiç ilişkiye girmemiş kadinlardan da bazen kan gelmiyor. Koca davar değilse değerini bununla biçmiyor.

Ben o gün bozulmuşum sanırım siz de böyle anladınız
Hayir ben oyle bir sey demiyorum. Kendinize allah belami versin diyorsunuz, ona kızıyorum. Ayrica zar öyle bozulan, patlayan bir şey değil. En doğru cevabı muayene olup anlarsınız. Ama dikim işlerini kendine kazanç kapısı yapan yerler gitmeyin. Bir açilma yoksa bile sırf para için hasta farketmeden zarar verdiklerini duydum.

Hayir ben oyle bir sey demiyorum. Kendinize allah belami versin diyorsunuz, ona kızıyorum. Ayrica zar öyle bozulan, patlayan bir şey değil. En doğru cevabı muayene olup anlarsınız. Ama dikim işlerini kendine kazanç kapısı yapan yerler gitmeyin. Bir açilma yoksa bile sırf para için hasta farketmeden zarar verdiklerini duydum.
Hem muayene olarak hem de dikim işlemi olarak sanırım gitmeyeceğim.
Bunu da sanırım artık evlendiğimde anlayacağım neyazıkki

X