Yves rocher kullananlar

hopasinanaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2015
58
9
28
Kizlar yves rocher 6 etki bir arada bb kremini kullananlar var mi benim cildim bu tarz seyleri kullaninca sivilcelenme yapiyo suan elimde yves rocher garnier bb krem ve lorealin true match var hangisini onerirsiniz

Kizlar yves rocher 6 etki bir arada bb kremini kullananlar var mi benim cildim bu tarz seyleri kullaninca sivilcelenme yapiyo suan elimde yves rocher garnier bb krem ve lorealin true match var hangisini onerirsiniz
canım benim de sivilce yapıyor hemen.. yves rocher yorumunu bekliyorum kullandıktan sonra.. garnier şu an kullanıyorum daha yeni başladım net birşey diyemeyeceğim ama sanki bu da yapıyor sivilce.. bir de yağlı ve sivilceli cilt için olanı.. bence bizim cilt tipimizin bb kremlere toleransı yok.. fondötende olmuyor ama sivilce.. ilginç ama öyle bende.. o da doğal durmuyor işte..

Bu sivilcelerle basimiz dertte bizim ama oriflamedan tonik aldim 1 haftadir falan kullaniyorum yeni sivilce cikmadi buyuk bi sivilcem vardi onu da gecirdi tavsiye ederim yves rocher kullaninca yorumumu yazicam canim :)

Bu sivilcelerle basimiz dertte bizim ama oriflamedan tonik aldim 1 haftadir falan kullaniyorum yeni sivilce cikmadi buyuk bi sivilcem vardi onu da gecirdi tavsiye ederim yves rocher kullaninca yorumumu yazicam canim :)
aa deneyeyim ben de bakayım.. bekliyorum tatlım.. bir de neutrogena temizleme jeli ve toniğini dene tatlım onlar da baya iyi..

Merhaba, ben garnierin ve lorealin bb kremlerini kullandım fakat çene bölgemde sivilcelenme yaptı daha doğrusu suratıma sürdüğümde bitiş yerlerinde sivilcelenmeler oldu cildim yağlı belki ondandır. Garnier aynı zamanda bana bi de alerji yapıyor. Yves rocheri denemedim

Bana loreal de garnier de yves rocher de sivilcelenme yapti en iyisi hic kullanmamak ama kullanmayinca da olmuyo

bb ler genelde yağlı sivilceye yatkın ciltlere sivilce yapıyor kızlar...
maybelline affiniMAT fondöten kullanın ben de yeni keşfettim, bb krem gibi incecik bir yapısı var..

Fondoten olarak şu an oriflamein bir fondotenini kullanıyorum bende. Hem daha doğal duruyor hem sivilce yapmıyor. Bb kremlerin yapısından dolayı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…