yüzümün sol tarafı çok ağrı yapıyorr...

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar 3 gündür yüzümün sol tarafı ağrıyor kulağım dişlerimin dibi sanırım enfeksiyon oldu ilaçta kullanamam ne yapıcam uuff!! son 1 ay kala olucak şeymi...:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi hanimiş
Canim Geçmiş Olsun Bi Doktoruna Sor çok Gerekliyse Verir Ilaç
Benimde Bazen Kulaklarimda Ağri Oluyo Ama Allahtan Sonra Geçiyoo

• Konu Sahibi hanimiş
Canım geçmiş olsun. Benimde dişlerimde sorunum var. Doktora gittim çekmedi. İlaçta yazmadı. Ağrıyor ama dayanıyorum. Diş etlerinden kaynaklanıyor. Bol bol dişlerini fırçala süt iç.

• Konu Sahibi hanimiş
geçmış olsun canım ya dr danış diş agrısı zor be ıhmal etme

• Konu Sahibi hanimiş
bıdısım ya benımde dıs etlerım çok kotu oldu hamılelıkten mı acaba doguruyum hemen dıssıye

• Konu Sahibi hanimiş
gecmiş olsun canım...
benimde ön dıslerimden 2 si içten çürümüş...1 haftadır agrıyor...ama mecburen dayanıyorum...soguk bişi içtigimde inanılmaz agrı yapıyor...dogumdan sonra dişçi yolu gözuktu banada...
sende dayanamıyorsan doktorunla konusarak agrı kesici alabilirsin...ben çok dayanılmaz agrım oldugunda parol alıyorum...

• Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar 3 gündür yüzümün sol tarafı ağrıyor kulağım dişlerimin dibi sanırım enfeksiyon oldu ilaçta kullanamam ne yapıcam uuff!! son 1 ay kala olucak şeymi...:çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun ihmal etme , ilthabi durumlardan bebek de etkilenebilir Allah korusun , mutlaka doktora gitmelisin cnm , tekrar geçmiş olsun..

çok geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun...

aman allahim bana sakin ama sakin kimse dis demesin benim cekgitimi bi allah bi esim kardesim annemler bi de ben bilirim vallaha:çok üzgünüm:
aman kizlar cok aciyorsa ihmal etmeyin sonra daha kotu olur allah korusun
gecmis olsun :çok üzgünüm:
benden uzak olsun dis agrisiyasakkelime

X