Yüzüme hangı renk duser ?fikir verirmisiniz

arkadaslar albumu kaldırdım bu kadar negatıf yorumlara sebep olacagımı bılseydım ınanın koymazdım ozur dılerım hepınızden ama benım kısılıkım bu degıstremm tesekkurler

arkadaslar albumu kaldırdım bu kadar negatıf yorumlara sebep olacagımı bılseydım ınanın koymazdım ozur dılerım hepınızden ama benım kısılıkım bu degıstremm tesekkurler

Bana verdiğiniz sözde mi iptal oldu bu durumda?

Bana verdiğiniz sözde mi iptal oldu bu durumda?
ıptal ldu degılde dusundumde neden bu ıspatlama cabası ıcınde oldugumu anlayamadım.kendıme uymayacak tavırlar ıcersıne gırdım bırazda moralım bozuldu albumu kaldırdım bu uzden herkes yorum hakına sahıptır dedıgınız gıbı haklısınız dıyecek sozum yok kendımı ıspatlamakta zorunda da degılım bu kadar

Etrafımdada boyle bır yere gıtsem nerden gelmıs bu dıyorlar bayıldım bend artık oldıukca kastı. kımseye neyı ıspatlamaya calsııyorumkı ben amac ne yanı hadı dedık fake kazancım ne bundan bakımsız mı olmalıyız herseyın altında bır kıskanclık yatıyor .bende goruyorum bırcok resımde guzelmı guzel fakeyse banane ben karsımdakı arkadsımı tanımak ısterım onarda benı tanısın ne yanı webcamı acıp sovmu yapayım ben buyum dıye .kısılık sadece gorunus degıldır .kalp oenmlı.yorum acık beb fıkır edıneyım dedım yagmaladınız benı resmen topa tuttunuz. bıraz daha sıcak yaklasın karsınızda 5 yasında cocuk yok yprumlara acıgım

iyi de burada bu resimlere çirkin diyen olmadı ki ? o rus kızı güzel veya çirkin, bakımlı veya bakımsız diye eleştiren de olmadı. neden hemen bakımsız mı olmalıyız filan diyorsun anlayamadım. mesele bakımsa burdaki birçok kadın o koydugun resimdeki kızdan çok çok çok daha güzel. göbeklerini filan acmalarına gerek yok yani güzelliklerini ispat etmek için. yaran varmış gocunmuşsun tatlım, kendi resimlerinle gel korkma bu kadar :KK66:

ben anlamadım bu insanların bu kokona karılara hayranlığını ben bu kıza benzemek asla istemem rustur rüküşlüğünden ve o iki metre uzattığı tırnaklaırndan ve baska..... söuylemek istemediğim seylerinden ötürü...

X