Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye basladim

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Anneyim20

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
794
437
Kizlar cildim yagli siyah nokta sivilce ozellikle cene bolgemde onlarca beyaz kapali komedon ve o igrenc pütürlü görüntü yagli ciltler icin bir temizleyici ile temizleyip nemlendiriyorum buhar yapiyorum komedon cubuguyla temizliyorum ama hergun ayni basa sariyor kapsamli bir cilt bakimina ihtiyacim var farkindayim ama suan gidecek imkanim yok zaten kullanabilecegim neredeyse tum kremleri dr gozetiminde kullandim ama bi sure duzelir gibi oluyor ama ayni son care roactan baslamam lazimmis onada cocuk icin tedavi goruyorum baslayamam ne olur fikir verin sivilceden cok bu beuaz kapali komedonlar puturlu goruntu beni cok yipratiyor psikolij olarak

Her gece yatmadan yüzünü bebe pudrası ile bula bir zararı yok etkisini gören çok arkadaşım oldu belki işe yarar 😊

Cildinizdeki sivilceler için sürekli ilaç ya da kür arıyorsunuz biliyorum fakat size benden çok daha güzel bir tavsiye; beslenmenize dikkat edin. Kastettiğim şey cips çekirdek yememek değil. Hayvansal ürün tüketimini azaltırsanız cildinize olan etkisini göreceksiniz. Ne kadar az yağ o kadar az sivilce ve komedon demek. Hayvansal ürünler de (süt, balık, et, peynir, tereyağı) oldukça yağ içeren besinler.

X