Bölgesel İncelme Yüzüm zayıflar mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

afkzbyd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2012
312
1
merhaba yüzüm çok şişman kendimde kiloluyum zaten kilo versem yüzüm zayıflar mı? bazı kişilerin yüzü zayıflamıyomus o bölgeye yönelik egzersiz yapsam işe yarar mı? bazı kişilerinse yüzünden şişman oldugu anlasılmıyo ama benim yüzüme bakan şişman oldugumu anlıyo yanaklarım çok tombul herkesin zayıf bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

tabiki zayıflar canım. benim kilo alıp verdiğim en önce yüzümden anlaşılıyor. biraz kilo alsan yüzün toparlanıyor yanakların belirginleşiyor. kilo verirsen kemilerin belli oluyo sivrileşiyo çenen açığa çıkıyo bide burnun ortaya çıkıyor :KK1::KK1:

tabiki zayıflar canım. benim kilo alıp verdiğim en önce yüzümden anlaşılıyor. biraz kilo alsan yüzün toparlanıyor yanakların belirginleşiyor. kilo verirsen kemilerin belli oluyo sivrileşiyo çenen açığa çıkıyo bide burnun ortaya çıkıyor :KK1::KK1:

tesekkür ederim yorumunuz için. insallah benim yüzümde zayıflar ..

Uzmanlar bölgesel zayıflama denen bir olayın olmadığını söylüyorlar.
Kilo vermeye başladığınızda siz istemesenizde yüzünüzden anlaşılıyor hemen zaten.
Ben 78 kilodan 59 kiloya kadar zayıflamayı başarabilmiş biri olarak yüzden çok belli olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

6 ay önceki fotoğrafıma bakıyorum gayet toplu denilebilecek bir yüz varken şimdi aynaya baktığımdaysa incelmiş güzel bir yüz görüyorum :)

X