Yüzüm yara oldu bakar mısınız

2 gün önce kedi tırmaladı gerekli kremleri kullanıyorum sizce iz kalır mı?

Fraksiyonel lazer bile düşündüm çünkü çok büyük ve belirgin.

Eki Görüntüle 2892399
Çok geçmiş olsun kedi tırmalaması, çocuk tırnak izleri malesef kremlerle geçmiyor. Kuzenimin yüzünde çocuklugundan kalan derin tırnak izleri vardı Dr. Barış Korkmaz’a sanırım 3 seansla Fraksiyonel lazer yöntemi yaptırdı şu anda yüzünde izden eser yok bence kremlerle uğraşmayın vakit kaybetmeyin bide tam gözünüzün altında

Merhaba
Ben de öyle düşündüm skar izleri de var ikisi birlikte olur.

Fiyat hakkında bilginiz var mı?

geçer merak etme, istersen Madecassol isimli kremi kullanabilirsin. hücre yenileyici bir krem eczanelerde var. her kedili evde bulunur nerdeyse tırmık izlerini hızlıca yok ediyor.

Merhaba
Ben de öyle düşündüm skar izleri de var ikisi birlikte olur.

Fiyat hakkında bilginiz var mı?
Siz yazınca yanlış bilgi vermemek için arayıp sordum fiyatını 2 bin tl vermiş ama seans sayısı söylememiş sen ne zamana kadar memnun kalırsan devam edicez demiş 3.seansta istediği sonucu almış. Ama şu an ücreti ne kadardır bilemem isterseniz siz bi arayıp sorun yada isterseniz telefon numarasını alıp gönderiyim internette yazınca da çıkar belki

Dermaroller la haftada bi kaç gün üstünden geç hücre yenileyici krem sür. Eylül öztürk ün vardı kremi celi bişiydi

Merhaba doktoru aradım ama bulamadım numarasını veya instagramını verebilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…